Ege, Marmara ve Akdeniz bölgelerinin vazgeçilmez kültürel etkinliklerinden deve güreşi festivalinde geri sayım başladı. Her yıl binlerce güreşseverin merakla beklediği sezonun takvimi de belli oldu. Devecilik Kültürü ve Deve Güreşleri Federasyonu tarafından açıklanan takvime göre 2023-24 Deve Güreşleri Sezonu, 19 Kasım 2023 günü Kuyulu’da yapılacak güreş ile başlayacak, 17 Mart 2023 günü Çine ve Ortaklar’da yapılacak güreş ile sona erecek.
 

Yeni yılın ilk güreşi ise İncirliova’da”
Devecilik Kültürü ve Deve Güreşleri Federasyonu tarafından açıklanan takvime göre güreşler, 19 Kasım'da Efeler Kuyulu Mahallesi'nde, 26 Kasım'da Karpuzlu'da, 3 Aralık'ta Koçarlı ve Sultanhisar Salavatlı'da, 10 Aralık'ta Köşk ve Kurtuluş'ta, 17 Aralık'ta Buharkent ve Söke'de, 24 Aralık'ta Aydın'da, 31 Aralık'ta Köşk'te, 7 Ocak'ta İncirliova'da, 14 Ocak'ta Germencik'te, 28 Ocak'ta Didim'de, 4 Şubat'ta Yenipazar ve Hacıaliobası'nda, 11 Şubat'ta Kuyucak'ta, 18 Şubat'ta Çine ve Nazilli'de, 25 Şubat'ta Bozdoğan ve Bağarası'nda, 3 Mart'ta Işıklı'da, 10 Mart'ta Kuyulu ve Sultanhisar'da, 17 Mart'ta Çine ve Germencik Ortaklar'da yapılacak.

Düşler Ülkesi (Dreamlamd) filminin konusu nedir? Düşler Ülkesi (Dreamland) filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Düşler Ülkesi (Dreamlamd) filminin konusu nedir? Düşler Ülkesi (Dreamland) filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

İHA