Reyting sonuçları açıklandı mı? 17 Temmuz reyting sonuçları! Reyting sonuçları açıklandı mı? 17 Temmuz reyting sonuçları!

Kanal 7 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Kan Çiçekleri dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Nalan Örgüt, Erol Yavan ve Yılmaz Ulutaş'ın yer aldığı Kan Çiçekleri dizisi izleyicileri büyülüyor. Kan Çiçekleri 346. bölüm izleyiciler tarafından araştırılıyor. İşte Kan Çiçekleri 346. bölüm izle! Kan Çiçekleri 346. bölüm tek parça izle! Kan Çiçekleri 346. bölüm FULL İZLE!

kan çiçekleri

KAN ÇİÇEKLERİ 346. BÖLÜM

KAN ÇİÇEKLERİ DİZİSİ KONUSU

Dilan ve Baran'ın, kan davası yüzünden yaptıkları zorunlu evlilik, zaman içinde gerçek bir aşka dönüşmüştür. Kağıt üzerindeki evliliklerini gerçek bir düğünle taçlandırdıkları o kara günde konağa yapılan acımasız saldırı, Baran ve Dilan'ı yeniden birbirinden ayırır. Dilan, üç aydır kayıptır. Öfkeden deliye dönen Baran, karısını bulmak için bütün aşireti ayağa kaldırır. Adamlarını dört bir yana salan Baran Ağa, sevdiği kadını alan her kimse bulmaya ve bedelini ödetmeye ant içer. Ancak bu kez, karşısında çok güçlü ve beklenmedik bir düşman vardır.

Kaynak: Haber Merkezi