Kanal 7 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan Kan Çiçekleri dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Nalan Örgüt, Erol Yavan ve Yılmaz Ulutaş'ın yer aldığı Kan Çiçekleri dizisi izleyicileri büyülüyor. Kan Çiçekleri 273. bölüm izleyiciler tarafından araştırılıyor. İşte Kan Çiçekleri 273. bölüm izle! Kan Çiçekleri 273. bölüm tek parça izle! Kan Çiçekleri 273. bölüm FULL İZLE!

kan çiçekleri

KAN ÇİÇEKLERİ 273. BÖLÜM

Müge Anlı'da üvey annesi ile kaçan Mustafa'dan itiraf: '' Pişman Değilim'' Müge Anlı'da üvey annesi ile kaçan Mustafa'dan itiraf: '' Pişman Değilim''

KAN ÇİÇEKLERİ DİZİSİ KONUSU

Dilan ve Baran'ın, kan davası yüzünden yaptıkları zorunlu evlilik, zaman içinde gerçek bir aşka dönüşmüştür. Kağıt üzerindeki evliliklerini gerçek bir düğünle taçlandırdıkları o kara günde konağa yapılan acımasız saldırı, Baran ve Dilan'ı yeniden birbirinden ayırır. Dilan, üç aydır kayıptır. Öfkeden deliye dönen Baran, karısını bulmak için bütün aşireti ayağa kaldırır. Adamlarını dört bir yana salan Baran Ağa, sevdiği kadını alan her kimse bulmaya ve bedelini ödetmeye ant içer. Ancak bu kez, karşısında çok güçlü ve beklenmedik bir düşman vardır.

Kaynak: Haber Merkezi