G.I. Joe Kobra’nın Yükselişi filmi 2009 yılında çıkan aksiyon/macera türünde bir filmdir. G.I. Joe Kobra’nın Yükselişi filminin yönetmen koltuğunda Stephen Sommers otururken filmin senaryosu Stuart Beattie ve Skip Woods tarafından kaleme alınmıştır.

Büyük Balık filminin konusu nedir? Büyük Balık filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Büyük Balık filminin konusu nedir? Büyük Balık filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

G.I. JOE KOBRA'NIN YÜKSELİŞİ FİLMİ KONUSU NEDİR?

Daha önceki ortak işleri Transformers ile dünya çapında büyük bir gişe başarısı sağlayan Paramount Pictures ve Hasbro, yine muazzam bir macera-aksiyon filminde beraber iyi bir proje ortaya çıkarıyorlar. G.I. JOE ekibi, Mısır çöllerinden, kutup buzullarının altındaki sulara varana kadar her yerde en yüksek teknolojileri, gelişmiş casusluk ve askeri ekipmanları kullanarak, yozlaşmış silah satıcısı Destro ile, gizemli Cobra örgütünün dünyayı kaosa sürüklemesine engel olmaya çalışıyor. G.I. Joe: The Rise of Cobra’ nın yönetmenliğini The Mummy ve The Mummy Returns filmlerinden tanıdığımız Stephen Sommers yapıyor.

kobranın yükselişi2

G.I. JOE KOBRA’NIN YÜKSELİŞİ FİLMİ OYUNCULAR KİMLER?

Channing Tatum: Conrad 'Duke' Hauser

Marlon Wayans: Wallace 'Ripcord' Weems

Sienna Miller: Anastasia "The Baroness" Decobray

Lee Byung-Hun: Storm Shadow

Rachel Nichols: Shana 'Scarlett' O'Hara

Adewale Akinnuoye-Agbaje: Hershel 'Heavy Duty' Dalton

Saïd Taghmaoui: Abel 'Breaker' Shaz

Ray Park:Snake Eyes

Haber Merkezi