American Underdog filminin konusu nedir? American Underdog filminin oyuncu kadrosunda kimler var? American Underdog filminin konusu nedir? American Underdog filminin oyuncu kadrosunda kimler var?


Verilen bilgiye göre; GetirYemek, yeni reklam dizisinde, balkonda otururken uzaktan gelen bir kokuyla aniden acıkan, asansörde karşılaştığı yemek kuryesinin paketindeki tantuniyi canı çeken ve davetsiz misafir ağırlayan gündelik hayattan karakterlere ve anlara yer verdi. Reklamlarda, GetirYemek’in tüm bu durumlar için doğru adres olduğu vurgulandı.

“Kullanıcılarımıza ülkemizin her şehrinde çok çeşitli alternatifler ve fırsatlar sunuyoruz” açıklamasını yapan GetirYemek Genel Müdürü Yasemin Şişik Çelikboy şunları söyledi: “Tüm reklam kampanyalarımızda kullandığımız ‘Acıktıysan GetirYemek’ bizim sadece sloganımız değil, aynı zamanda kullanıcılarımıza verdiğimiz sözümüz de. Bu sözümüzü önümüzdeki yıllarda daha da güçlü söylemeye, ürün ve hizmetlerimizi de bu yönde geliştirmeye devam edeceğiz. Acıkan herkesin her an her yerde ilk çözüm olarak aklına gelmeyi hedefliyoruz” dedi.

Önümüzdeki günlerde üç yeni filmin daha ekleneceği reklam serisi, televizyon ve radyo kanalları ile dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

İHA