Dört Mevsim Tiyatro Salonu'nda düzenlenen bayramlaşma törenine CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Gökay Yıldırım, Başkan Yardımcıları Erhan Aras, Yaşar Neslihanoğlu, Hüseyin Boran, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, belediye çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Y B B 4607

Bize yine güvenenlerin başını öne eğdirmeyeceğiz

Tüm vatandaşların bayramını tebrik ederek konuşmasına başlayan Yaşar, “Yenimahalle’de yeni bir dönemin başlangıcını yapıyoruz. 4 dönemdir bize güvenerek yetki veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. 2009 yılından bu yana bize güvenen kimsenin başını öne eğdirmedim ve bu dönemimizde de ilçemizi güzel yarınlara taşımak adına aralıksız çalışmayı sürdüreceğiz. Yükümüzün ne kadar ağır olduğunun farkındayız. Biz bu ülkenin öz evlatlarıyız ve herkese örnek olmak durumundayız. Bu nedenle Yenimahalle Belediyesi tüm çalışanları ile özverili bir şekilde vatandaşa hizmet etmeyi sürdürecektir” dedi.

Y B B 4663

YENİMEK Kültür ve Sanat Festivali başladı YENİMEK Kültür ve Sanat Festivali başladı

Yenimahalle’yi gelişmişlikte 1’inci sıraya taşıyacağız

Yenimahalle Belediyesi yalnızca bana oy verenlerin değil tüm yurttaşların belediyesidir diyerek sözlerini sürdüren Yaşar, “Göreve geldiğimiz günden bu yana eğitim, kültür, sanat, spor gibi birçok alanda yaptığımız yatırımlarla ilçeyi tüm ülkede örnek alınan bir ilçe haline getirdik. Gelişmişlik sıralamasında 180’inci sıralarda olan Yenimahalle’yi yaptığımız bu yatırımlarla 5’inci sıraya taşıdık. Amacımız yeni dönemde ilçemizi 1’inci sıraya taşımaktır. Bu yolda hep beraber gece gündüz çalışmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi