Fethi Kamışlı, internette en çok araştırılan isimler arasında yer alıyor. Yurttaşlar, "Fethi Kamışlı'nın sevgilisi kim? Fethi Kamışlı nereli, kaç yaşında? Fethi Kamışlı ne mezunu? Fethi Kamışlı, Sabancı'nın nesi? Fethi Kamışlı ne iş yapıyor" sorularına yanıt arıyor. Peki, Fethi Kamışlı'nın sevgilisi kim? Fethi Kamışlı nereli, kaç yaşında? Fethi Kamışlı ne mezunu? Fethi Kamışlı, Sabancı'nın nesi? Fethi Kamışlı ne iş yapıyor? İşte tüm merak edilenler...

Fethi Kamışlı

Fatih Kamışlı, Emine Sabancı Kamışlı ve Erhan Kamışlı'nın oğludur. Fatih Kamışlı, Ali Sabancı'nın yeğenidir. Profesyonel iş hayatına BMO Real Estate Partners’da Kıdemli İş Analisti olarak başladı. Ardından A Capital Real Estate şirketinde Ticari Gayrimenkul Direktörü olarak çalıştı. Son 8 senedir kendi menkul ve gayrimenkul portföy yönetimine ek olarak 5 kıtada iştiraki olan teknoloji yatırımları bulunan Fethi Sabancı Kamışlı, halen 2018 yılında Kurucu Ortak olarak yer aldığı Esas Ventures’daki görevini sürdürüyor.  Esas Holding’in de ortaklarından olan Fethi Sabancı Kamışlı, iyi derece İngilizce ve Fransızca biliyor.

Fethi Kamışlı 2

FETHİ KAMIŞLI'NIN SEVGİLİSİ KİM?

Fethi Kamışlı'nın aşk hayatı bilinmemektedir. 

Şevket Emrecan Sabancı kimdir? Şevket Emrecan Sabancı kimdir?

FETHİ KAMIŞLI NERELİ?

Fethi Kamışlı, anne ve baba tarafından Adanalıdır. 

Fethi Kamışlı 3

Merve Ceren Akcan'ın annesi kimdir? Merve Ceren Akcan'ın annesi kimdir?

FETHİ KAMIŞLI KAÇ YAŞINDA?

Fethi Kamışlı, 1991 yılında doğmuştur. Kamışlı, 33 yaşındadır. 

Fethi 7

FETHİ KAMIŞLI NE MEZUNU?

Fethi Sabancı Kamışlı, 2010 yılında Saint Benoit Fransız Lisesi’nden ve 2014 yılında Tufts Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra, London School of Business and Finance’de Kurumsal Finans Sertifika Programı’nı tamamladı. Henüz lise eğitimi devam ederken Citi Bank Londra’da Varlık Yönetimi bölümünde staj yaptı. 

Kaan Ali Sabancı'nın sevgilisi kim? Kaan Ali Sabancı'nın sevgilisi kim?

FETHİ KAMIŞLI SABANCILARIN  NEYİ?

Fethi Kamışlı'nın annesi Emine Sabancı'dır. 

Fethi 6

Fethi 4

Editör: Nisa K.