AK Parti İstanbul Kadın Kolları İl Başkan Yardımcısı Fatma Sevim Baltacı hayatını kaybetti. Yurttşalar Fatma Sevim Baltacı'nın haytını araştırıyor. Arama motorlarında, ''Fatma Sevim Baltacı kimdir? Fatma Sevim Baltacı kaç yaşında, nereli? Fatma Sevim Baltacı ne mezunu? Fatma Sevim Baltacı'nın eşi kimdir? Fatma Sevim Baltacı'nın kaç çocuğu var? Fatma Sevim Baltacı hangi görevlerde bulundu? Fatma Sevim Baltacı neden öldü'' soruları aratılıyor. Peki, Fatma Sevim Baltacı kimdir? Fatma Sevim Baltacı kaç yaşında, nereli? Fatma Sevim Baltacı ne mezunu? Fatma Sevim Baltacı'nın eşi kimdir? Fatma Sevim Baltacı'nın kaç çocuğu var? Fatma Sevim Baltacı hangi görevlerde bulundu? Fatma Sevim Baltacı neden öldü? İşte tüm merak edilenler...

Fatma Sevim Baltacı Kimdir

FATMA SEVİM BALTACI KİMDİR?

Fatma Sevim Baltacı 22 Ekim 1981’de İstanbul'da doğdu. Aslen Trabzon'lu olan Baltacı, orta ve lise öğrenimini Eyüp Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Moda - giyim -tasarım eğitimi aldı. 2007 - 2014 yılları arası tekstil sektöründe yönetici-stilist olarak çalıştıktan sonra ilahiyat fakültesine başladı.

Fatma Sevim Baltacı

Aslı Omağ kimdir? Aslı Omağ kimdir?

FATMA SEVİM BALTACI'NIN EŞİ KİMDİR?

Fatma Sevim Baltacı'nın eşi Muharrem Baltacı'dır.

Fatma Sevim Baltacı Eşi Kim

FATMA SEVİM BALTACI HANGİ GÖREVLERDE BULUNUDU?

Fatma Sevim Baltacı, siyasi hayatına 2015 yılında Fatih İlçe Kadın Kolları Ar-Ge Birim başkanlığı ile başlayıp 2016-2023 yılları arası İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeliği ile ara vermeden devam etti. İl yönetim kurulu üyesi olarak teşkilatın çeşitli komisyon ve birimlerinde (Teşkilat komisyonu , Ar-Ge , Tantım Medya, Shib-AK bülten sorumluluğu, Siyaset Akademisi eğitimi, İl kadın kolları İnsan Hakları Birim Başkanlığı) görev aldı.

Kaynak: Haber Merkezi