AK Parti 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi belediye başkan adaylarını açıklamaya devam ediyor. Adana'dan aday olan Fatih Mehmet Kocaispir'in hayatı yurttaşlar tarafından merak ediliyor. Arama motorlarında, ''Fatih Mehmet Kocaispir kimdir? Fatih Mehmet Kocaispir kaç yaşında, nereli? Fatih Mehmet Kocaispir ne mezunu? Fatih Mehmet Kocaispir eşi kimdir? Fatih Mehmet Kocaispir kaç çoucuğu var? Fatih Mehmet Kocaispir hangi görevlerde bulundu'' soruları aratılıyor. Peki, 'Fatih Mehmet Kocaispir kimdir? Fatih Mehmet Kocaispir kaç yaşında, nereli? Fatih Mehmet Kocaispir ne mezunu? Fatih Mehmet Kocaispir eşi kimdir? Fatih Mehmet Kocaispir kaç çoucuğu var? Fatih Mehmet Kocaispir hangi görevlerde bulundu? İşte tüm merak edilenler...

Fatih Mehmet Kocaispir

Berna Laçin'in eşi Tolga Eşiz kimdir? Berna Laçin'in eşi Tolga Eşiz kimdir?

FATİH MEHMET KOCAİSPİR KİMDİR?

Fatih Mehmet Kocaispir, 1975 yılında Kadirli’de doğdu. Kadirli İmam-Hatip Lisesi’nden 1993, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1998 yılında mezun oldu. Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Yönetim ve Organizasyon dalında yüksek lisans yapan Kocaispir, avukatlık stajını tamamladıktan sonra 2000 yılından bu yana Adana Barosuna kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır. 

Fatih Mehmet Kocaispir Ne Mezunu

Fatih Mehmet Kocaispir, Yumurtalık’ta geliştirilen, enerji sektöründeki en büyük özel sektör yatırımlarından biri olan Doğu Akdeniz Petrol Rafinerisi Projesinde koordinatör olarak görev üstlendi. Ceyhan–Yumurtalık Bölgesinde enerji-stratejik yatırımların geliştirilmesinde; sorunlar, çözüm önerileri ve yönetim modelleri ve ayrıca; Bürokrasi Kavramı, Küreselleşme ve Bürokrasi, Türk Bürokrasisinin Özgün Yapısı ile ilgili çalışmaları vardır. 

Fatih Mehmet Kocaispir Aday Kı

FATİH MEHMET KOCAİSPİR'İN EŞİ KİMDİR?

Fatih Mehmet Kocaispir'in eşi Raziye Kocaispirdir. Fatih Mehmet Kocaispir ve Raziye Kocaispir'in 3 çocuğu vardır.

Fatih Mehmet Kocaispir Eşi

FATİH MEHMET KOCAİSPİR HANGİ GÖREVLERDE BULUNDU?

Fatih Mehmet Kocaispir, AK Parti Genel Merkezi Gençlik Kolları Kurucu MKYK üyeliği ve Adana Gençlik Kolları kurucu İl Başkanlığı, 2004 yerel seçimlerinde Seyhan/Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak seçilen Kocaispir, aynı dönemde Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Üyeliği görevinde bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi