Başkan Yaşar’a “Tecrübelerinizden faydalanmaya geldim diyen” Beşikçioğlu’na CHP Ankara İl Başkanı Ümit Erkol ve CHP Etimesgut İlçe Başkanı Selçuk Demir de eşlik etti.

Erdal Beşikçioğlu Yeni Mah (1)

Tecrübelerini paylaştı

Beşikçioğlu’na ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Yaşar, “Adaylığınız hayırlı olsun. Siz Etimesgut için bir şanssınız. Göreve gelirseniz başarılı olacağınızdan hiç şüphem yok. Biz her zaman size destek olmaya hazırız” dedi.

Belediyecilikle alakalı tecrübelerini de Beşikçioğlu ile paylaşan Başkan Yaşar, “Ben siyasete parti bana bir şey versin diye girmedim; hep vatandaşa nasıl fayda sağlarım diye düşündüm. Öncelikle göreve geldiğimizde ilçemizin eksiklikleri nelerdir? Vatandaş ne istiyor? Bunları analiz ettik. Kimseyi ötekileştirmedik, bana oy verdi vermedi ona bakmadık, tüm mahallerimize eşit hizmet götürdük. Halka fayda sağlayan, ilçeyi kalkındıran projelere imza attık. Size en önemli tavsiyem budur” diye konuştu.

Erdal Beşikçioğlu Yeni Mah (4)

Seymenlik geleneği Pursaklar’da yaşatılıyor Seymenlik geleneği Pursaklar’da yaşatılıyor

Kol kola gireceğiz

Fethi Yaşar’ın başarılı bir belediye başkanı olduğunu ve tecrübelerinden faydalanmak istediğini dile getiren Erdal Beşikçioğlu ise, “Etimesgut’a hizmet etmek için çıktığımız bu yolda desteklerinizi bekliyorum. Tecrübeleriniz benim için çok önemli. Kol kola gireceğiz ve Etimesgut’u hak ettiği noktaya getireceğiz. Belediyecilik tecrübenizden yararlanmaktan mutluluk duyarım. Ben iş birliğine, diyaloğa, ortak akla inanırım. Hep birlikte çalışmak, üretmek çok kıymetli” dedi.

Erdal Beşikçioğlu Yeni Mah (2)

Kaynak: Harutyun ÇERME