Siyasiler dahil olmak üzere birçok isim hakkında çarpıcı iddialar ortaya atan Muhammed Yakut gündem oldu. Yurttaşlar arama motorlarında, ''Muhammed Yakut kimdir?Ender Saraç kimdir? Muhammed Yakut Ender Saraç olayı nedir'' sorularını aratıyor. Peki, Muhammed Yakut kimdir? Ender Saraç kimdir? Muhammed Yakut Ender Saraç olayı nedir? İşte tüm merak edilenler...

Muhammed Yakut Nereli

MUHAMMED YAKUT KİMDİR?

Muhammed Yakut, Diyarbakırlı iş insanı. 11 Nisan 2023'ten itibaren Youtube'da 'Delilerin Delisi' rumuzu ile öne sürdüğü iddialarla tanınmaktadır. Sedat Peker'i 20 yıldan fazla süredir tanıdığını ancak samimi ilişkiler içinde olmadığını söyledi. Muhammed Yakut da Sedat Peker gibi videolarında Mehmet Ağar hakkındaki iddiaları ile dikkat çekmektedir

Muhammed Yakut'un eşi kimdir? Muhammed Yakut'un eşi kimdir?

Muhammed Yakut Ender Saraç

Ender Saraç kimdir? Ender Saraç kaç çocuğu var? Ender Saraç kimdir? Ender Saraç kaç çocuğu var?

ENDER SARAÇ KİMDİR?

1990 yılından bu yana Ayurveda çalışmaları yapan Ender Saraç evli ve çocuk babasıdır. İzmir’den İstanbul’a geldiği ilk yıllarda Nükhet Duru ile beraber UNİFORM Sağlık ve Estetik Merkezi’nde çalıştı. Daha sonra Türkiye’nin ilk Doğal Tıp ve Estetik Merkezi olan Hay Sağlık Merkezi’ni 1994’te kurdu, ve genişleterek bugüne kadar geldi.

Ender Sarac (2)

MUHAMMED YAKUT ENDER SARAÇ OLAYI NEDİR?

Muhammed Yakut, Doktor Ender Saraç ile ilgili bomba açıklamalarda bulundu. Muhammed Yakut, sosyal medya hesabından Ender Saraç'ın, oğluna cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti.

Ender Sarac (1)

ENDER SARAÇ'TAN İDDİALAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ!

İddiaların ardından ilk kez Haberler.com'a açıklama yapan Dr. Ender Saraç, iddiaları kesin bir dille yalanlayarak "Kesin ve net iftira. Bunu kanıtlayacağız." ifadelerini kullandı. X heabından yaptığı paylaşımda ''Allah kuru iftiradan saklasın'' ifadelerini kullandı.

Marteniçka nedir? Marteniçka'nın hikayesi nedir? Marteniçka nedir? Marteniçka'nın hikayesi nedir?

Muhammed Yakut Ender Saraç olayı nedir? Muhammed Yakut Ender Saraç olayı nedir?

Muhammed Yakut'tan Ender Saraç hakkında bomba iddia! Muhammed Yakut'tan Ender Saraç hakkında bomba iddia!

Kaynak: Haber Merkezi