Alan 20 Haziran başladı! Alan 20 Haziran başladı!

Kadir Ezildi'nin sunuculuğunu yaptığı En Hamarat Benim programı büyük bir izleyici kitlesine hakim. Kadir Ezildi ile sunulan En Hamarat Benim programının canlı yayın linki araştırılıyor. Yarışmacıları ve Sunucusu ile dikkatleri üzerine çeken Fox Tv'nin sevilen gündüz kuşağı programı ilgi ile takip ediliyor. Sıkı sıkıya takip eden seyirciler ise En Hamarat Benim canlı izle linkini araştırmakta. İşte En Hamarat Benim CANLI izle! 20 Mayıs En Hamarat Benim bugünkü bölüm izle! En Hamarat Benim canlı bölüm izleme linki!

En Hamarat Benim (2)

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor.
Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.
Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek.
Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek.
Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak.
Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

En Hamarat Benim (3)-1

EN HAMARAT BENİM CANLI İZLE

Kadir Ezildi 'in sunduğu En Hamarat Benim programını canlı izlemek için BURAYA tıklayınız.  

En Hamarat Benim (2)-1

EN HAMARAT BENİM NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

En Hamarat Benim programı hafta içi her gün saat 13:30'da Fox ekranlarında yayınlanıyor.

En Hamarat Benim (3)

Kadir Ezildi KİMDİR?

Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen!

En Hamarat Benim (1)

Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!

En Hamarat Benim (3)

Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…

Kaynak: Haber Merkezi