Mahallede Güzel Bir Gün filminin konusu nedir? Mahallede Güzel Bir Gün filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Mahallede Güzel Bir Gün filminin konusu nedir? Mahallede Güzel Bir Gün filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Çılgın Joe ya da özgün ismiyle Hummingbird, başrolünde Jason Statham'ın bulunduğu, Steven Knight'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği 2013 yapımı aksiyon ve dram türündeki filmdir.

çılgınjoe

ÇILGIN JOE FİLMİNİN KONUSU NEDİR? 
Joey Jones, Afganistan'da kendi biriminin bir top atışıyla paramparça olmasına tanık olduğundan beri Londra sokaklarında yaşamaktadır. Bir yandan geçmişini unutmaya, bir yandan da yeni problemlerden uzak durmaya çalışmaktadır. Acımasız bir çeteden kaçarken Covent Garden'da zengin bir adamın dairesine girer ve üst sınıf kimliğine bürünür. Joey arkadaşı ve sponsoru Rahibe Cristina ile günah çıkarmaya giderken, hamile kız arkadaşı bir nehirde ölü bulunur. Bu olay üzerine Joey bu cinayetin sorumlusunu bulmak için Çin mafyasındaki bağlantılarını kullanmak zorunda kalır. Joey adaleti sağlayana kadar durmayacaktır.

çılgınjoe3
ÇILGIN JOE FİLMİ OYUNCU KADROSU
Jason Statham
Agata Buzek
Vicky McClure
Benedict Wong
Victoria Bewick
David Bradley
Danny Webb
Siobhan Hewlett
James Bye
Lee Asquith-Coe
Macey Chipping
Ian Pirie

Haber Merkezi