Estetik Cerrahi Uzmanı Bülent Cihantimur'un hayatı merak edilen konular arasına. Yurttaşlar arama motorlarında, '' Bülent Cihantimur kimdir? Bülent Cihantimur kaç yaşında, nereli? Bülent Cihantimur ne mezunu? Bülent Cihantimur'un eşi kimdir? Bülent Cihantimur'un oğlu kimdir'' sorularını aratıyor. Peki, Bülent Cihantimur kimdir? Bülent Cihantimur kaç yaşında, nereli? Bülent Cihantimur ne mezunu? Bülent Cihantimur'un eşi kimdir? Bülent Cihantimur'un oğlu kimdir? İşte tüm merak edilenler...

Bülent Cihantimur Eşi

BÜLENT CİHANTİMUR KİMDİR?

Bülent Cihantimur aslen 1970 yılında Kars’ta doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik Cerrahi ihtisası yapmış, Estetik plastik cerrahi uzmanı olmuştur.

Çetin Doğan kimdir? Çetin Doğan kimdir?

Bir süre, İngiltere St. Lawrance Hospital’da çalışmıştır. Daha sonra, 1999 yılında Estetik International’ı kuran Op. Dr. Bülent Cihantimur Estetik International Sağlık Grubu’nun kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Bülent Cihantimur

Bugüne kadar Yurtiçi ve Yurtdışı’nda plastik cerrahi mecmualarında yayınlanmış olan bir çok makalesi bulunuyor Ayrıca bir çok estetik ve kozmetik cerrahi derneğine üyeliğinin yanı sıra, Bursa’da yayınlanan bazı sanat ve magazin dergilerinde köşe yazarlığı yaptı. Bursa Tabib Odası, Estetik Plastik Cerrahi Derneği ve Türk Kalp Vakfı üye olduğu bazı derneklerdir.

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur 2018 yılında Fashion Tv tarafından verilen yılın en başarılı estetik cerrahi uzmanı ödülünü aldı.

Bülent Cihantimur Nereli

BÜLENT CİHANTİMUR'UN EŞİ KİMDİR?

Bülent Cihantimur, yazar Eylem Tok ile evlidir. Çiftin Timur Cihantimur adında bir oğlu vardır.

Bülent Cihantimur Eşi Eylem Tok

BÜLENT CİHANTİMUR'UN OĞLU KİMDİR?

Bülent Cihantimur'un oğlu Timur Cihantimur'dur.

Bülent Cihantimur Oğlu

Kaynak: Haber Merkezi