Hep Yek 4: Bela Okuma Altan filminin konusu ne, oyuncuları kim? Hep Yek 4: Bela Okuma Altan filminin konusu ne, oyuncuları kim?

Sakıp Sabancı Müzesi, Başka Sinema iş birliğiyle 'Müzede Suare: Başka Renkler, Sesler, Yüzler' açık hava film gösterimlerine ev sahipliği yapacak. Dünya sinemasından ödüllü yapımları, bağımsız yerli ve yabancı filmleri kapsayan zengin programıyla 4-9 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliğin biletlerine Biletinial'dan ulaşılabilecek.
Sakıp Sabancı Müzesi, sanatseverleri unutulmaz bir sinema deneyimi için açık hava gösterimlerine davet ediyor. Bu yıl, Sabancı Vakfı'nın katkıları ve Başka Sinema işbirliğiyle düzenlenecek olan 'Müzede Suare: Başka Renkler, Sesler, Yüzler' açık hava film gösterimleri, dünya sinemasından ödüllü yapımları, bağımsız yerli ve yabancı filmleri kapsayan zengin programıyla 4-9 Haziran tarihleri arasında İstanbul'da sinemaseverlerle buluşacak. Etkinliğin biletleri Türkiye’nin kapsayıcılığı en geniş teknoloji odaklı etkinlik biletleme platformu Biletinial'da satışa çıktı.
Sakıp Sabancı Müzesi'nin açık hava mekanı Fıstıklı Teras'ta gerçekleşecek etkinlik, İstanbul'un boğaz manzarası eşliğinde seyir zevkine ev sahipliği yapacak.

Kaynak: İHA