Hatayspor'da forma giyen başarılı futbolcu Bertuğ Yıldırım, gündemden düşmüyor. Yıldırım'ın Rennes'e transfer olmasının ardından Yıldırım'ın kaç bin Dolar'a trasfer edildiği merak ediliyor. Arama motorlarında, "Bertuğ Yıldırım ne kadar kazanıyor? Bertuğ Yıldırım kaç bin Dolar'a transfer oldu? Yıldırım'ın bonservis bedeli ne kadar" soruları aratılıyor. Peki, Bertuğ Yıldırım ne kadar kazanıyor? Bertuğ Yıldırım kaç bin Dolar'a transfer oldu? Yıldırım'ın bonservis bedeli ne kadar? İşte tüm merak edilenler...

22-95

Transfere ilişkin konuşan Bertuğ Yıldırım, "Rennes'in projesinde yer aldığı için çok mutluyum. Takım harika bir sezon geçirdi ve umarım bu yıl daha ileriye gider. İmzadan önce Doğan Alemdar ile konuştum. Bana takım ve şehir hakkında güzel şeyler anlattı." dedi.

BERTUĞ YILDIRIM KİMDİR?

Bertuğ Özgür Yıldırım, 12 Ocak 2002'de dünyaya geldi. Sarıyer'in altyapısından yetişen Yıldırım, üst düzey kariyerine 2018 yılında TFF 2. Lig'de başladı. 3 Haziran 2021'de Hatayspor'a transfer oldu. Profesyonel ilk maçına 14 Ağustos 2021'de Hatayspor ile Süper Lig'de Kasımpaşa ile 1-1 berabere kalarak çıktı. Yıldırım'ın aşk hayatı bilinmemektedir. 

NE KADAR MAAŞ ALACAK?

Ömer Necati Albayrak'ın haberine göre Bertuğ Yıldırım, ilk yıl 700, ikinci yıl 800, üçüncü yıl ise 900 bin euro kazanacak.

EN YÜKSEK TRANSFER SATIŞI OLDU

Bertuğ Yıldırım, 5 milyon euro karşılığında tranfer oldu. Genç oyuncu, böylece Hatayspor'un en pahalı transfer satışı oldu. Hatayspor, en son 2021’de Aaron Boupendza transferinden 4.25 milyon euro elde etmişti. Boupendza, o dönem kulüp tarihindeki en pahalı transfer satışı olarak kayıtlara geçmişti.

BERTUĞ YILDIRIM HANGİ TAKIMLARDA OYNADI?

2018-2021 Sarıyer

2021- Hatayspor

Hatayspor - Trabzonspor maçı özeti izle! Trabzonspor maç özeti izle! Süper Lig maç özeti izle! Hatayspor - Trabzonspor maçı özeti izle! Trabzonspor maç özeti izle! Süper Lig maç özeti izle!

2023›  Antalyaspor (kiralık)

2023 - Rennes

BERTUĞ YILDIRIM HANGİ MEVKİDE OYNUYOR?
Bertuğ Yıldırım forvet mevkinde futbol oynamakatadır. Sağ ayaktır.

Haber Merkezi