Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ilçede büyük coşku ve katılımla gerçekleşen lansman toplantısının ardından vatandaş buluşmalarına ara vermeden devam etti. Gökçek Mahallesinde gençlerle bir araya gelen Başkan Ercan, gençlerin masasına konuk oldu, Sincan’a yönelik yeni projeleri anlattı; fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Ercan Gökçek Mahallesinde gençlerin masasına konuk oldu.

Başkan Gençler 2

Hem hayata dair, hem Sincan’a yönelik projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunan Başkan Ercan, millet kıraathanelerinden yüzme havuzlarına, kapalı spor salonlarından gençlik merkezlerine kadar çok sayıda projeyi gençlere armağan ettiklerini belirtti, sayılarının artacağını ifade etti.  

Başkan Gençler 3

“Gençlerimiz Yeni Projelerimiz İçin Oldukça Heyecanlı”

Mansur YAVAŞ'ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı Mansur YAVAŞ'ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Dijital Kampüs, Mahal Sincan, Sincan Spor Vadisi, Kapalı Spor Kompleksi gibi yeni projeleri ilçeye kazandıracaklarını ifade eden Başkan Murat Ercan, “Gençlerimiz onlar için hayata geçirdiğimiz her eser ve hizmetten haberdar, yeni projelerimiz için ise oldukça heyecanlı” açıklamasında bulundu.

Kaynak: HABER MERKEZİ