Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Milletvekilleri, mahalle muhtarları ve STK Temsilcileri Kültür Evinde toplantıda bir araya geldi. Yerel seçimlerin ele alındığı toplantıda Başkan Ercan, “Ankara’yı özlenen belediyecilik anlayışına yeniden kavuşturacağız” açıklamasında bulundu. Altınok da sahte anketler yayınlandığına dikkati çekerek, “Anket Sincan, burası en az yüzde 75” ifadesini kullandı.

Murat Ercan-1

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, 57 mahalle muhtarı ve 100 sivil toplum kuruluşu temsilcisi seçim çalışmaları çerçevesinde Sincan Kültür Evinde bir araya geldi. Toplantıya AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Ankara Milletvekilleri Ahmet Fethan Baykoç, Murat Alparslan, İlçe Başkanı Mustafa Özcan da eşlik etti.

Hakan Han Özcan

“Ankara’yı Özlenen Belediyeciliğe Yeniden Kavuşturacağız”

Başkan Ercan burada yaptığı konuşmada “Toplumun her kesimini kucaklayan ve istişare kültürüne değer veren bir anlayışla Ankara’yı özlenen belediyecilik anlayışına yeniden kavuşturacağız.” açıklamasında bulundu.

AK Parti ABB Adayı Turgut Altınok ise  “Sincan'ın büyükşehir belediyesinden alacağı 5 yıl var. Sincan Belediyesi'nin verdiği hizmetler Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden daha fazla. Sincan Belediye Başkanı, Sincan'a kaç tane eser kazandırdı? Ankara Büyükşehir Belediyesi ne kazandırdı? 60'da 1 bütçeyle Sincan Belediyesi Sincan'a birçok eser ve hizmet kazandırdı." dedi.

Turgut Altınok-4

“Sahte anketler yayımlıyorlar”

Ertuğrul Gazi Anne- Çocuk oyun evi törenle hizmete açıldı Ertuğrul Gazi Anne- Çocuk oyun evi törenle hizmete açıldı

Ankara’nın 5 yıllık kaybı olduğunu ifade eden Altınok, göreve geldiğinde gece gündüz çalışmaya devam edeceğini vurgulayarak, “Sahte anketler yayımlıyorlar. Bu anketlerin hiçbir doğruluğu yok. Cumhurbaşkanlığı‘nda da bu anketler yapıldı. Yapılan anketlerde yüzde 57 vardı. Anket neresi biliyor musunuz? Anket Sincan, burası en az yüzde 75” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi