Yeşilçam’ın ‘Afrodit'i Banu Alkan'ın gizilice evlendiği ortaya çıktı. Magazin yazarı Onur Akay'ın haberine göre; Banu Alkan, kendisinden 20 yaş küçük iş insanı ile 65 yaşında ilk evliliğini yaptı. Bu gelişme sonrası vatandaşlar Banu Alkan'ın eşi Kemal Yıldız'ın hayatını araştırımaya başladı. Arama motolarında, '' Banu Alkan'ın eşi Kemal Yıldız kimdir? Kemal Yıldız kaç yaşında? Kemal Yıldız nereli? Kemal Yıldız ne iş yapıyor'' soruları aratılıyor. Peki,  Banu Alkan'ın eşi Kemal Yıldız kimdir? Kemal Yıldız kaç yaşında? Kemal Yıldız nereli? Kemal Yıldız ne iş yapıyor? İşte tüm merak edilenler...

Ahu Yağtu kimdir? Ahu Yağtu kaç yaşında, nereli? Ahu Yağtu kimdir? Ahu Yağtu kaç yaşında, nereli?

Banu Alkan Kemal Yıldız

BANU ALKAN'IN EŞİ KİMDİR?

Banu Alkan'ın eşi Kemal Yıldız'dır. Kemal Yıldız iş insanıdır. Hollanda'da yaşayan Yıldız 44 yaşındadır. Banu Alkan ve Kemal Yıldız'ın arasında 20 yaş bulunuyor.

Banu Alkan Yüzük

BANU ALKAN KİMDİR?

Banu Alkan, 1 Temmuz 1958'de Dubrovnik, Hırvatistan'da doğdu. Yugoslav kökenli Türk oyuncu ve şarkıcı Banu Alkan'ın gerçek isminin Liz Remka Rebronja olduğu biliniyor. "Afrodit" lakaplı Liz Remka Rebronja, Sancak kökenli marangoz bir babanın beşinci çocuğu olarak 1 Temmuz 1958'de (o zaman Yugoslavya) Hırvatistan'nın Dubrovnik kentinde dünyaya geldi.

Ailesiyle birlikte 1966 yılının Aralık ayında Balıkesir ilinin Edremit ilçesine göç etti. Rebronja ailesi, Türk vatandaşı olup "Alkan" soyadını aldı ve Hırvatça "yaban gülü" anlamına gelen Remka, önce Yaprak sonra da Banu oldu. İstanbul'a taşınarak Kartal’da ikamet ettiler ve çocukluğunun büyük bir bölümü orada geçti. Kartal Maltepe Lisesi'nde başladığını öğrenimini lise 2. sınıfta bıraktı.

Kaynak: Haber Merkezi