Üç Kız Kardeş canlı izle! Üç Kız Kardeş 56. bölüm izle! Üç Kız Kardeş izleme ekranı Üç Kız Kardeş canlı izle! Üç Kız Kardeş 56. bölüm izle! Üç Kız Kardeş izleme ekranı

Merakla beklenen Bambaşka Biri dizisinin ilk tanıtım filmi yayınlandı. Dizinin başrollerini Hande Doğandemir ve Burak Deniz paylaşıyor. Peki, Bambaşka Biri dizisinin konusu ne? Bambaşka Biri hangi kanalda, ne zaman yayınlanacak? Bambaşka Biri oyuncu kadrosunda kimler var? Bambaşka Biri dizisi uyarlama mı? İşte tüm merak edilenler...

bambaşka biri 3

Ormanda vahşice işlenen Hamdi Atılbay cinayeti, karışık geçmişini arkada bırakarak artık yeni düzenini kurmak isteyen genç savcı Leyla (Hande Erçel) ile düzenli ve şöhret dolu bir hayata sahip olan hırslı gazeteci Kenan'ın(Burak Deniz) yollarını kesiştirir. Ne var ki bu cinayet, sadece onların aşklarının değil aynı zamanda hayatlarıyla ilgili bildikleri doğruların yıkılacağının da habercisidir.

bambaşka biri 2

Birbirinden hırslı bu iki karakter, çıkar çatışmaları arasında birbirlerini umutsuzca isteyecekleri bir girdaba düştüklerinden habersizdir. Kenan, güzel ve kararlı savcıdan ilk görüşte etkilenir. Ancak Leyla, habercilik hırsı içerisinde bildiklerini kendisine saklayan Kenan'a şüpheci yaklaşır. Onda adını koyamadığı bir tekinsizlik hisseden Leyla, Kenan'ın gözlerinin arkasındaki yabancıyla tanıştığında birçok şey anlam kazanacaktır.

Ülkeyi karıştıran cinayet ile ilgili Kenan'ı çeken tek şey olayın haber değeri değildir. Kendisini sürekli bu vesileyle tanıştığı savcıdan uzak kalamaz halde bulan Kenan, Leyla'ya daha da yakın olmak için çabalar. Aynı şeyleri Leyla da hissetmiştir, ancak Kenan'ın babasının başsavcı Turan olması da dahil pek çok sebep, onu Kenan'dan uzak durmaya zorlar. Ama Leyla da yavaş yavaş herkesin hayran olduğu adama çekilmekten kendini alıkoyamaz.

Bambaşka Biri dizisi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Bambaşka Biri dizisi uyarlama mı? Dizinin yönetmeni ve senaristi kim?

Burak Deniz (Kenan Öztürk / Doğan Kaya)

Hande Erçel (Leyla Gediz)

Cem Davran (Turan Öztürk)

Menderes Samancılar (İdris)

Ferit Aktuğ (Murat)

Begüm Akkaya (Yasemin)

Berrin Arısoy (Nevin Öztürk)

Muttalip Müjdeci (Ekrem Gediz)

Gülçin Hatıhan (Şahinde Gediz)

Uğur Uzunel (Tahir Gediz)

Polen Emre (Nuray Gediz)

Aslı Orcan (Nükhet Arslan)

  • Yapım : TIMS&B Productions
  • Yapımcı : Timur Savcı &Burak Sağyaşar
  • Yönetmen : Neslihan Yeşilyurt
  • Senaryo : Ethem Özışık
  • Hikaye : Ethem Özışık, Onur Şener, Lokman Maral, Seçil Çömlekçi

Bambaşka Biri ilk bölümüyle 11 Eylül Pazartesi 2023 'te Fox TV ekranlarında olacak.

Haber Merkezi