Bahar Öztan'ın yoğun bakım kaldırıldığı idda edildi. Bu gelişem sonrası Bahar Öztan hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Yurttaşlar arama motorlarında, '' Bahar Öztan kimdir? Bahar Öztan kaç yaşında, nereli? Bahar Öztan'ın sağlık durumu nasıl? Bahar Öztan'ın kaç çocuğu var? Bahar Öztan'ın eşi kimdir'' soruları aratılıyor. Peki, Bahar Öztan kimdir? Bahar Öztan kaç yaşında, nereli? Bahar Öztan'ın sağlık durumu nasıl? Bahar Öztan'ın kaç çocuğu var? Bahar Öztan'ın eşi kimdir? İşte tüm merak edilenler...

İsmail Uyanık kimdir? İsmail Uyanık kimdir?

Bahar Öztan Kaç Yaşında

BAHAR ÖZTAN KİMDİR?

Bahar Öztan, 11 Ağustos 1962 yılında İskenderun'da doğmuştur. Elidor Reklamıyla ilk kez ekranlarda gördüğümüz sanatçı, sayısız reklam filminde yer almıştır. Reklam filmlerinden sonra halkın dilinde ''Gamzeli Güzel'' olarak tanınmaya başladı. Dönemin ilgi gören fotoromanlarında da büyük beğeni topladı. Bunlardan bazıları, Çarli'nin Melekleri ve Barış Manço ile birlikte yer aldığı fotoromanlardır. Herkesin beğenisini kazanan Bahar Öztan'ın yapımcılar tarafından dikkat çekmesi de çok zaman almadı.

Bahar Öztan Nerli

Kısa süre sonra, Şaşkın Milyoner filmiyle sinema hayatına başladı. Bahar Öztan, Yeşilçam'ın Gamzeli Güzeli lakaplı en önemli oyuncularından biri olmuştur. Sürekli sahne teklifi almaya başlayan sanatçı, 1987 yılında ilk kez İzmir Fuarı'nda Bülent Ersoy'la halk konserlerinde ve Seda Sayan'la çalışmaya başladı. O günden itibaren, yurt içi ve yurt dışı sahne çalışmalarını sürdürdü. 1991 yılında Bodrum Yalıkavak'ta butik oteli Spring Otel'i işletmeye başladı. 1993'te evlendi ve iki yıl sonra bir oğlu oldu. 1999'da Bodrum'da Prens Prenses isimli bir anaokulu açtı. 2001 yılında Amerika'ya gitti. Uzun bir süre Amerika ve Bodrum'da yaşayan oyuncu, 2007 yılında tekrar İstanbul'a yerleşti. En son 2007 yılında Koliba Film'in çektiği, Aşk Kapıyı Çalınca ve ayrıca Erler Film'in çektiği Görgüsüzler dizilerinde oynadı. Halen formunu ve enerjisini koruyan Bahar Öztan, sevenlerini mutlu edecek bir haberle geldi. Bir yandan oyunculuğa devam etmek üzere görüşmelere başlarken, diğer yandan da çok sevdiği müzik için uzun yıllardır ses eğitimi almaya devam ediyor. Uzun yıllar sonra ilk defa 2011 yılında yönetmenliğini fortuna Zafer'in yaptığı NutriFin reklam filmiyle ekrana geri dönmüştür.

Bahar Öztan

BAHAR ÖZTAN'IN KAÇ ÇOCUĞU VAR?

Bahar Öztan'ın bir oğlu vardır.

Bahar Öztan Oğlu Kimdir

BAHAR ÖZTAN'IN EŞİ KİMDİR?

Bahar Öztan'ın eski eşi Yavuz Çolak'tır. 1993 yılında evlenen Bahar Öztan ve Yavuz Çolak 2008 yılında boşanmıştır.

Bahar Öztan Eşi

BAHAR ÖZTAN'IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Dördüncü kez kansere yakalanan ve geçen aylarda ameliyat olan Bahaz Öztan yoğun bakıma kaldırıldığı iddia edildi. Bahar Öztan'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama oğlu Yiğit Çolak'tan gelidi. Yiğit Çolak, ''Annemin entübe edildiği doğru değil. Evet, hastanede standart tedavisi devam ediyor. Yoğun bakımda da değil. Tabii her zaman dualarınızı bekliyoruz'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi