Ayşe Özyılmazel, merak edilen isimler arasında. Yurttaşlar arama motorlarında, '' Ayşe Özyılmazel kimdir? Ayşe Özyılmazel kaç yaşında, nereli? Ayşe Özyılmazel'in sevgilisi kimdir? Ayşe Özyılmazel'in eşi kimdir? Ayşe Özyılmazel kimin kızı? Ayşe Özyılmazel'in babası kimdir'' sorularını aratıyor. Peki, Ayşe Özyılmazel kimdir? Ayşe Özyılmazel kaç yaşında, nereli? Ayşe Özyılmazel'in sevgilisi kimdir? Ayşe Özyılmazel'in eşi kimdir? Ayşe Özyılmazel kimin kızı? Ayşe Özyılmazel'in babası kimdir? İşte tüm merak edilenler...

Ayşe Özyılmazel Kimdir

AYŞE ÖZYILMAZEL KİMDİR?

Ayşe Özyılmazel, 24 Ekim 1979'da Oya Germen ve sanatçı Neco'nun kızı olarak İstanbul'da doğmuştur. Zeynep Özyılmazel adında bir ablası, Leyla adında bir kız kardeşi ve Ali Nejat adında bir erkek kardeşi vardır. İstek Semiha Şakir Lisesi'nden 1997 yılında mezun olmuştur. Yeditepe Üniversitesi Sinema Bölümünden 2001 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl "Sana Bi'şey Olmasın" adlı ilk kitabını çıkardı. İstanbul Gelişim Orkestrası'nda bir süre görev aldıktan sonra Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlamıştır. 1 Temmuz 2011 tarihinde reklamcı Ali Taran ile Bodrum'da Semiramis Pekkan'ın villasında evlenmiştir. Fakat evlilikleri 28 Nisan 2012 günü sona ermiştir.

21 Aralık 2009'da kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkarmıştır. Bu albümde sanatçıya Yalın, Mert Ekren, Teoman, Tufan Taş, Nurkan Renda gibi isimler eşlik etmiş, albümün fotoğraflarını ise ablası Zeynep Özyılmazel çekmiştir. Sanatçının müzik kariyerindeki ilk video klip ise Hakan Yonat tarafından, sözleri kendisine, müziği ise aynı zamanda albümünün de prodüktörlüğünü yapan Mert Ekren'e ait olan "Enerji"'ye çekilmiştir. 2011 yılında 2. albümü "Sıfır Makyaj"ı çıkartmıştır. Aynı yıl Murat Boz'un Kalamam Arkadaş şarkısının sözlerini yazmıştır ve Mert Ekren ile birlikte bestelemiştir, şarkı hit olmuştur. 2 Temmuz 2012'den itibaren bir müddet Star TV'de Alişan ile Ayşe ile Alişan adlı programı sundu. Aynı yıl ilk teklisi "Su Gibi Gel"i çıkartmıştır. 2013 yılında ikinci kitabı "Kalpten Düşme / Sahi Ben Neye İnanmıştım?" raflardaki yerini aldı.

Şubat 2014'te "Nefis" teklisini çıkartmıştır. Aynı yıl babası Neco'nun 1982 Eurovision Şarkı Yarışması'nda seslendirdiği "Hani" şarkısını babası ile birlikte yeniden seslendirdi ve kliplendirdi, Gülşen Aybaba tarafından yönetilen, Ersay Üner tarafından düzenlenen klipte kendisine babası Neco ve kardeşi Leyla Özyılmazel eşlik etti. 2015 yılında Roket, 2020 yılında Geri Dönülmüyor teklilerini piyasaya sundu.

Ayşe Özyılmazel Sevgilisi

Turnike'nin yeni hostesi kimdir? Turnike'nin yeni hostesi kimdir?

Somer Sivrioğlu ve Ayşe Özyılmazel sevgili olduklarını açıkladı!

Masterchef Türkiye'de jüri üyeliği yapan şef Somer Sivrioğlu ile Ayşe Özyılmazel'in aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Ayşe  Özyılmazel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla aşk iddialarını doğruladı.

Somer Sivrioğlu'nun bir fotoğrafını paylaşan Özyılmazel "İyi ki doğdun canım sevgilim" ifadesini kullandı.

Ayşe Özyılmazel Somer

Kaynak: Haber Merkezi