Selim Soydan ve Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar'ın eşi  Kaan Demirağ merak ediliyor. Arama motorlarında, "Aslışah Alkoçlar'ın eşi Kaan Demirağ kimdir? Kaan Demirağ nereli, kaç yaşında?  Kaan Demirağ ne iş yapıyor, ailesi kim" soruları aratılıyor. Peki, Aslışah Alkoçlar'ın eşi Kaan Demirağ kimdir?  Kaan Demirağ nereli, kaç yaşında?  Kaan Demirağ ne iş yapıyor, ailesi kim? İşte tüm merak edilenler...

Gülnara Kerimova kimdir? Gülnara Kerimova evli mi, kaç yaşında? Gülnara Kerimova neden tutuklandı? Gülnara Kerimova kimdir? Gülnara Kerimova evli mi, kaç yaşında? Gülnara Kerimova neden tutuklandı?

13-125

KAAN DEMİRDAĞ KİMDİR?

HD Group'un sahibi Demirağlar'ın oğlu olan Kaan Demirağ, daha önce Nur Atan ile ilişkisiyle gündeme gelmişti. Daha sonra adı Aslışah Alkoçlar ile anılan Kaan Demirağ bir süre önce Alkoçlar ile nişanlanmıştı. Gıda sektöründe yönetici olan Demirağ, 37 yaşındadır. Kaan Demirağ  içerisinde HD İskender, HD Döner, Pidem, Burger House ve Tadım Pizza'nın bulunduğu HD Group'un Genel Kurul Başkanlığı'nı üstleniyor. Ekstrem sporlara merakı olduğu bilinen Demirağ'ın, sık sık seyahat ettiği de sosyal medya paylaşımlarından görülüyor.

12-130

ASLIŞAH ALKOÇLAR KİMDİR?

Aslışah Alkoçlar, 1993 tarihinde İzmir'de doğmuştur. Selim Soydan ve Hülya Koçyiğit’in torunu, eski oyuncu Gülşah Alkoçlar’ın kızıdır. Babası Ender Alkoçlar'dır. Neslişah adında ablası vardır. Babasının Uludağ'da oteli vardır.

15-16 yaşlarında kar kayağı sporunda Milli sporcu olmayı başaran Aslışah, Londra’da ekonomi üzerine eğitim almıştır. 1.73 boyunda olan Alkoçlar, Alaçatı’da bir butik otel işletmeye başlayarak bu işle meslek hayatına ilk adımını atmıştır.

Moda ve gıda sektörüyle de ilgili olan Aslışah Alkoçlar, iş insanı Kaan Demirbağ ile 2021 ocak ayında nişanlandı, 5 Şubat Cuma günü ise nikah masasına oturdu.

Haber Merkezi