Spiker Ali Okancı'nın hayatı merak konusu oldu. Yurttaşlar arama motorlarında, '' Ali Okancı kimdir? Ali Okancı kaç yaşında, nereli? Ali Okancı ne mezunu? Ali Okancı hangi takımlı? Ali Okancı hangi takımı tutuyor'' sorularını aratıyor. Peki, Ali Okancı kimdir? Ali Okancı kaç yaşında, nereli? Ali Okancı ne mezunu? Ali Okancı hangi takımlı? Ali Okancı hangi takımı tutuyor? İşte tüm merak edilenler...

Ali Okancı

ALİ OKANCI KİMDİR? 

Ali Okancı, 1978 yılında İstanbul'da doğmuştur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Ali Okancı, TV8, TRT, Kanal 6, 24 TV, Habertürk ve NTV kanallarında çalışmıştır. Ali Okancı şu anda beIN Sports'ta Premier Lig ve Süper Lig maçlarının anlatımında bulunmaktadır. 

Ali Okancı O La La

Bahadır Yenişehirlioğlu'nun eşi Canan Yenişehirlioğlu kimdir? Bahadır Yenişehirlioğlu'nun eşi Canan Yenişehirlioğlu kimdir?

ALİ OKANCI HANGİ TAKIMLI?

Ali Okancı'nın hangi takımı tuttuğu bilinmemektedir.

Ali Okancıı

ALİ OKANCI'DAN O LA LA AÇIKLAMASI 

Ali Okancı, dün akşam oynanan Fenerbahçe - Pendilspor maçında Mert Hakan'ın attığı golden sonra kullandığı ''o la la'' sözü sosyal medyada eleştirildi. Ali Okancı bu eleştirileri karşılık sosyal medya hesabından bir yazı paylaştı. Okancı paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

 "Icardiiii diye bağırdım Galatasaraylı oldum. Ghezzaaaal diye bağırdım Beşiktaşlı oldum. Rossssi diye bağırdım Fenerbahçeli oldum. Diğer takımların da taraftarı oldum yıllar içinde.

Bir süre önce benimle özdeşleşmesini istediğim için Avrupa liglerinde atılan harika gollerden sonra kullandığım olala sözünü Süper Lig'de de kullansam nasıl olur diye düşündüm.

Galatasaray-Rizespor maçını anlatsaydım bu hafta ilk kez Kerem Demirbay'ın golünde kullanırım tahminimce. Ve bu sefer de Fenerbahçe taraftarının lincine uğrardım kuvvetle ihtimal.

Bugün Mert Hakan'ın golünde ilk kez kullandım ve şimdi tam tersini yaşıyorum. Hata ettim belki Süper Lig'de bu toplara girmemem gerekirdi bilemiyorum. Kırdıysam hakkınızı helal edin.

Yöneticilerimle ilk fırsatta bunun bir değerlendirmesini yapacağım ve kendi adıma bir aksiyon almam gerektiğine kanaat gerektirsem de alacağımdan emin olabilirsiniz." 

Kaynak: Haber Merkezi