Fenerbahçe Spor Kulübü'nün başkanlık seçimlerine sadece bir gün kala, kulübün iki önemli adayı Ali Koç ve Aziz Yıldırım arasındaki rekabet kızışıyor. Uzun süredir Ali Koç, Aziz Yıldırım'ı canlı yayında karşılıklı bir tartışma programına davet ediyordu ve sonunda beklenen cevap geldi.

Aziz Yıldırım Ali Koç (2)

Aziz Yıldırım, bugün yaptığı açıklamada, "Sayın Başkan Ali Koç’u aradım. Kendisinin seçeceği bir ulusal kanalda, baş başa, moderatörsüz bir şekilde kendisiyle konuşabileceğimizi ilettim. Kendisinin seçeceği ulusal bir kanalda bu akşam canlı yayına çıkacağız." şeklinde konuştu.

Aziz Yıldırım Ali Koç (4)

Yağız Sabuncuoğlu'nun özel haberine göre: Ali Koç-Aziz Yıldırım canlı yayını saat 23.00'te Habertürk'te! Programın moderatörü Mehmet Akif Ersoy olacak!

Fenerbahçe camiası ve taraftarlar, bu canlı yayını heyecanla beklerken, iki adayın kulüp vizyonları, projeleri ve gelecek planları hakkındaki görüşlerini doğrudan kendilerinden dinleme fırsatını yakalayacaklar.

Aziz Yıldırım Ali Koç (1)

Türkiye - Karadağ maçı Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda oynanacak Türkiye - Karadağ maçı Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda oynanacak

Canlı yayın, kulübün geleceği adına kritik bir öneme sahipken, taraftarlar da bu önemli karşılaşmayı merakla bekliyor.

Fenerbahçe başkanlık seçimleri ve adayların tartışmasıyla izlemek için tıklayınız.

Editör: İrem Akbaş