Ankara’da dev ekranlarda Euro 2024 keyfi Ankara’da dev ekranlarda Euro 2024 keyfi

Fenerbahçe başkanı Ali Koç'un yönetim kadrosunda olan Acun Ilıcalı, Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım'a tazminat davası açtı.

Acun Ilıcalı Ali Oç

Sports Digital'den Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre; Acun Ilıcalı, asılsız iddia ve hakaretleri için Aziz Yıldırım hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu ve 10 milyon TL tazminat davası açtı.

Ali Koç Aziz Yıldırım

NE OLMUŞTU?

Aziz Yıldırım Acun Ilıcalı hakıkında "Acun, kaşınıyor. Kaşınmasın. Çıkmış bu gece bir televizyon programında benim hakkımda konuşuyor. Mourinho ile Londra'da görüşmüşüm. Yanlış biliyor, Londra'da değil Roma'da görüştüm. Gerizekalı Acun. 2016 ya da 2017 yılında basketbol takımımız Beşiktaş'ı yenerek şampiyon olmuştu. O şampiyonluk eğlencesinde Acun da vardı. İki tane Dominik varmış. İşte bu Dominik'te Fetöcülere pasaport ve oturma izni veriyormuş dediler. Kendisiyle konuştum ve yapma dedim. Yapmıyorum, etmiyorum dedi ama yapıyormuş. Öğrendik sonradan. Ayrıca Acun'un oraya kalkan özel uçakları da takip etsinler başka bir şey demiyorum. Adnan Oktar'a sadece 1 sene gittim diyor ama 9 sene gitmiş. Hakkında yazılan 3 bin 500 sayfalık fezlekeyi okudum" ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: Haber Merkezi