Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın hayatını konu alan “Zübeyde” filminin çekimleri Bergama’da başladı. Aslıhan Güner’in Zübeyde Hanım’ı, Alican Yücesoy’un da Atatürk’ü canlandırdığı filmin ilk afişi de yayınlandı.

Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın hayatı Film oluyor. Zübeyde Hanım’ın hayatını beyazperdeye taşıyacak “Zübeyde” filminin aylar süren hazırlık çalışmaları tamamlandı. Senaryosunu İlber Tekinsoy’un kaleme aldığı filmin çekimleri de geçtiğimiz günlerde Bergama’da başladı.

ICNN Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği filmde Zübeyde Hanım’ı Aslıhan Güner canlandırırken, Atatürk’e Alican Yücesoy hayat veriyor.

zby

ZÜBEYDE HANIM ROLÜNÜ OYNAYACAK

Rol aldığı projelerdeki başarısıyla adını geniş bir kitleye duyuran genç oyuncu Aslıhan Güner, Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ın hayatını anlatacak olan "Zübeyde Analar Oğullar" filminde Zübeyde Hanım'ın gençliğini oynayacak. 13 Mart'ta çekimlere başlanması planlanan film, 29 Ekim'de vizyona girecek.

Kuzey Yıldızı dizisiyle kariyerinde önemli bir başarı yakalayan ve son olarak Mahsun Kırmızıgül Prestij Meselesi filminde "Semiha Topaloğlu'nu oynayan Aslıhan Güner'in yeni projesi belli oldu.

aslı1

ATATÜRK'ÜN ANNESİNİN GENÇLİĞİNİ OYNAYACAK
Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Güner, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ın hayatını anlatan "Zübeyde Analar Oğullar" filminde başrol oynayacak. Güzel oyuncu filmde Zübeyde hanımın gençliğini canlandıracak. Proje Tasarımı ICNN Yapım'a ait olan filmin yapımcıları ise Nuri Yıldırım, Zeynep Güngör ve Alper Tosun. Senaryosu İlber Tekinsoy imzası taşıyan filmi Cenk Yaz yönetecek.

aslı2

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Altınları kim aldı? Elenen isim kim? 31 Mart Gelinim Mutfakta Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Altınları kim aldı? Elenen isim kim? 31 Mart Gelinim Mutfakta

29 EKİM'DE YAYINLANACAK
Son hazırlıkları yapılan proje, 13 Mart'ta Bergama'da sete çıkacak. Cumhuriyetimizin 100. yıldönümü olan 29 Ekim 2023'te vizyona girmesi planlanan filmde Zübeyde hanımın daha önce hiç izlemediğimiz yönleriyle Mustafa Kemal'in ve Cumhuriyet'in kaderinde ne kadar etkili olduğu anlatılıyor.

Haber Merkezi