Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Yener Oba, internette en çok araştırılan isimler arasında yer alıyor. Arama motorlarında, "Yener Oba kimdir? Yener Oba kaç yaşında, nereli? Yener Oba ne mezunu? Yener Oba evli mi?" soruları aratılıyor. Peki, Yener Oba kimdir? Yener Oba kaç yaşında, nereli? Yener Oba ne mezunu? Yener Oba evli mi? İşte tüm merak edilenler...

1982 yılında Adana’da doğmuştur. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunudur. Yüksek Lisansını Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesinde Yönetim ve Organizasyon üzerine yapmıştır. 2006 - 2014 yılları arasında özel bir şirkette yönetici olarak çalışmıştır. 2014 yılından itibaren Adana/Aladağ Belediyesinde çalışmış olup 2018 yılında Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde iken 01 Ekim 2022 tarih ve 502 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne atanmıştır.

Ruben Vardanyan kimdir? Ruben Vardanyan'ın eşi kim? Ruben Vardanyan neden tutuklandı? Ruben Vardanyan kimdir? Ruben Vardanyan'ın eşi kim? Ruben Vardanyan neden tutuklandı?

15 Eylül 2023 Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atama kararları ile Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne getirilmiştir.

Evli ve üç çocuk babasıdır.

Haber Merkezi