Pastel Film imzalı, senaristliğini Ramazan Demirli, Zafer Özer Çetinel ve Görkem Tüzün'ün, yönetmenliğini ise Doğa Can Anafarta'nın üstlendiği Yaz Şarkısı dizisi ilk bölümü ile 9 Temmuz akşamı izleyici karşısına çıktı. Başrolünde Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç'un bulunduğu dizi merakla bekleniyordu. 4. bölümü ile de büyük ilgi gören Yaz Şarkısı'nı izleyemeyenler ve tekrar izlemek isteyenler ise 4. bölüm izleme linki aratıyor. İşte Yaz Şarkısı 4. bölüm tek parça izle! Yaz Şarkısı 4. bölüm FULL İZLE...

YAZ ŞARKISI 4. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Al Tai-Al Nassr maçı özeti izle! Al Hilal maç özeti izle! Suudi Arabistan Pro ligi  maç özeti izle! Al Tai-Al Nassr maçı özeti izle! Al Hilal maç özeti izle! Suudi Arabistan Pro ligi maç özeti izle!

Yaz Şarkısı 4. bölüm tek parça izlemek için tıklayınız.

YAZ ŞARKISI SON BÖLÜM ÖZETİ

Kemal, Aslı’nın planı sayesinde Yaz’ın gözünden düşmüştür. Yaz kendini kullanılmış, kandırılmış hissederken ona destek olan tek kişi Murat’tır.

detail-photo-fancybox-1

Kemal’in kendisini Yaz’a anlatma hamlelerinin hiçbiri başarılı olamayınca zor kullanmak durumunda kalır. Onun bu hamlesi Emine’ye de kızının kendisini bırakıp kaçtığını düşündürecek ve ortalık iyice karışacaktır.

detail-photo-fancybox-2

Anne kız arasındaki gerilim Emine’nin hayatında ilk defa Yaz’a tokat atmasıyla daha da yükselir ve atılan tokat geçmiş yaraların açılmasına sebep olur. Emine kararını vermiştir. İstanbul’daki evi kapatıp kızını alıp Rize’ye gidecektir. Neredeyse herkes kabullenmiştir durumu. Fakat Yaz, Kemal’le ve şirketle ilgili gerçekleri öğrenince bir şeyler yapması gerektiğine karar verir. Her başı sıkıştığında olduğu gibi yine Murat’ın fikriyle birtakım hayalleri gerçeğe dönüştürür

Haber Merkezi