FOX TV'nin her hafta Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisi reytignlerde adından söz ettirmeye devam ediyor. Büyük ilgi ile izlenen dizide sıklıkla oyuncu değişikliği yapılıyor. Son oalrak iki başarılı oyuncunun daha diziden ayrıldığı açıklandı.

yasaka

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Melisa Doğu, Sevda Erginci, Murat Aygen, Nehir Erdoğan, Barış Ataç ve Bahtiyar Memili gibi oyuncuların yer aldığı dizi, 6 sezondur izleyici karşısına çıkıyor. Son gelişmeler kapsamında dizide abi kardeşi oynayan Handan ve Engin kadrodan ayrılıyor.

yasal el

Bekir Aksoy ve Şebnem Dönmez artık yok

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Yasak Elma'da Engin rolüne hayat veren Bekir Aksoy projeye ansızın başına gelen talihsiz bir olay nedeniyle veda edecek. Kızı Kumru'nun sevgilisiyle birlikte olduğu sahnelerle dikkat çeken Handan'ı oynayan Şebnem Dönmez de projeden ayrılıyor. İkilinin önümüzdeki bölümlerde Yasak Elma macerasını noktalayacak.

yasak

Haber Merkezi

Hande Erçel ve Hakan Sabancı yeni tatillerinde! İşte çiftin fotoğrafları Hande Erçel ve Hakan Sabancı yeni tatillerinde! İşte çiftin fotoğrafları