Yargı dizisi her hafta Pazar günleri yeni bölümleriyle Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 56. Son bölümle izleyici karşısına çıkan dizinin son bölümünün ardından yeni bölümde neler olacağı merak konusu olarak diziseverler tarafından Yargı yeni bölüm fragmanı izle şeklindeki araştırmalar yoğun olarak devam ediyor. Kanal D ile Yargı yeni bölüm fragmanı izle linki ve son bölümden özet ayrıntılar.

yar4

YARGI YENİ BÖLÜM FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı takdirde haberimizde yer vereceğiz.

yar3

YARGI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aile 5. bölüm fragman yayınlandı mı? Aile yeni bölüm ne zaman? Aile 5. bölüm fragman yayınlandı mı? Aile yeni bölüm ne zaman?

Ailesini sapasağlam bir araya getiren Ilgaz, Balkan mafyası vakasını tam olarak çözmeden bırakmama niyetindedir. Herkese bir şekilde zarar veren ve zor zamanlar geçirten bu çeteyi çökertmek ve ailesini tekrar bir arada tutmak en büyük amacıdır. 

yar2

Özge için tehlike çanları çalmaktadır, ucu herkese değen büyük bir oyunun içerisine düşmüştür ancak onu bu cendereden çıkartabilecek beklenmedik bir yol arkadaşı edinecektir. Art arda gelen ölüm haberleri herkesi perişan etmiştir. Defne'nin psikolojisini düzeltmek ise gençlere ve Merdan'a kalmıştır. 

yar

Yekta, Ilgaz'ın dosyasına eski bir tanıdığı vasıtasıyla müdahil olabilmiştir. Kendisine kurulan oyunu Ömer sayesinde öğrenen Yekta için karşı hamlede bulunacağı bir plan yapma zamanıdır.  Ilgaz bir sürü badireden sonra Ceylin'le bir arada kalabilmek için büyük bir adım atma peşindedir. Başlarına gelen onca kötülüğün ardından her zamankinden daha da sıkı el ele tutuşmaları gerekecektir. 

Haber Merkezi