Yargı dizisinde ''Tuğçe'' karakterini canlandıran Merve Ateş merak konusu oldu. Yurttaşlar arama motorlarında, '' Yargı Tuğçe kimdir? Merve Ateş kimdir? Merve Ateş kaç yaşında, nereli? Merve Ateş ne mezunu? Merve Ateş hangi dizilerde ve filmlerde rol adlı? Merve Ateş Yargı dizisinde ayrlıyor mu? Yargı Tuğçe öldü mü''sorularını aratıyor. Peki, Yargı Tuğçe kimdir? Merve Ateş kimdir? Merve Ateş kaç yaşında, nereli? Merve Ateş ne mezunu? Merve Ateş hangi dizilerde ve filmlerde rol adlı? Merve Ateş Yargı dizisinde ayrlıyor mu? Yargı Tuğçe öldü mü? İşte tüm merak edilenler...

Merve Ateş

YARGI TUĞÇE KİMDİR?

Yargı dizisinde Merve Ateş’in canlandırdığı Tuğçe karakteri Özlem ve Eren’in kızlarıdır.

Merve Ateş Yargı Tuğçe

Erzurum’da Gazze için sessiz yürüyüş Erzurum’da Gazze için sessiz yürüyüş

MERVE ATEŞ KİMDİR?

Merve Ateş, 19 Şubat 2006 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2011 yılında Canım Baba dizisi ile televizyon kariyerine başladı. Hayatımın Rolü, Bu İşte Bir Yalnızlık Var, Siccin gibi yapımlarda rol aldı. Merve Ateş 2015 yılında Beş Kardeş isimli dizide canlandırdığı Melike karakteri ile dikkatleri üzerine çekti.

Merve Ateş Yargı

MERVE ATEŞ YARGI'DAN AYRILIYOR MU?

Merve Ateş'in Yargı dizisinden ayrılıp ayrılmayacağı yeni bölüm ile birlikte ortaya çıkacak.

Merve Ateş Dizileri

YARGI TUĞÇE ÖLDÜ MÜ?

Yargı dizisinin yayınlanan yeni bölüm tanıtımı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Tuğçe’nin bir kadını kurtarmaya çalışırken başına gelenler eleştiri yağmuruna tutuldu. Tuğçe’nin denize atıldığı sahne gündeme damga vururken dizinin senaristi Sema Ergenekon tepki çekti.

Kaynak: Haber Merkezi