Yapımını NTC Medya'nın, yapımcılığını ise Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği Yabani dizisi yeni sezonuyla izleyicilerle buluşacak. Oyuncu kadrosunda; Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani, Şebnem Hassanisoughi Bilgiç, Osman Alkaş, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Birgül Ulusoy, Rojbin Erden, Seray Özkan, Selim Can Yalçın, Ramiz Mullamusa, Güray Görkem, Bartu Dilmen, Aleyna Al, ve Aşkın Şenol bulunan dizinin yeni sezonu için geri sayım başladı. Yabani dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu!

Yabani Fragman

YABANİ DİZİSİNİN YENİ SEZONU NE ZAMAN?

Kendini bildi bileli sokaklarda hayatta kalma mücadelesi vermiş olan Yaman, çocukken yollarının kesiştiği Cesur, Asi ve Umut’la kendine bir aile kurmuştur. Neden ve nasıl sokağa düştüklerinden bihaber olan bu dört genç, çocukluk travmalarını geride bırakıp birbirlerine tutunmayı seçmişlerdir. Yaşadıkları zor hayat koşullarına rağmen mutludurlar.

Yabani Izle

Ruzomberok hangi ülkenin takımıdır? Ruzomberok takımı hangi ligde? Ruzomberok hangi ülkenin takımıdır? Ruzomberok takımı hangi ligde?

Tek dertleri Umut’un tedavisidir. Umut’un yürüyebilmesi için “Mucize Doktor” diye reklamı yapılan yabancı bir doktora umut bağlamışlardır. Ancak bu doktor yılda bir kez Türkiye’ye gelmekte ve sadece o gün sınırlı sayıda hasta görmektedir. Ve muayene ücreti bu çocukların hayatlarında bir arada görmedikleri bir meblağdır. Yaman kağıt toplamaya çıktığı rutin bir günün sonunda Rüya ve Alaz’la karşılaşır ve kendini tuhaf bir yolculuğun içinde bulur. Bu iki şımarık gence yardım etmek üzere girdiği bu küçük maceranın onu kayıp çocukluğuna kadar götüreceğinden habersizdir henüz…

Yabani Yeni Bölüm

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yabani dizisinin yeni sezon çekimleri 20 Ağustos’ta başlayacak. Sezonun ilk bölümü ise Eylül’ün ilk haftası ekrana gelecek.

Kaynak: Haber Merkezi