WhatsApp'ın sahibi Meta şirketi, milyonlarca kişinin kullandığı uygulamayla ilgili oldukça önemli yeni bir güncellemeyi duyurdu. Açıklamaya göre güncellemenin ardından, WhatsApp'ta gönderilen mesajlar ilk 15 dakika içerisinde düzenlenebilecek.

wp3

Facebook, Instagram ve WhatsApp'a sahip olan Meta, WhatsApp kullanıcılarının gönderdikleri mesajları ilk 15 dakika boyunca değiştirebilecekleri yeni bir güncelleme duyurdu.

wp-3

DÜZENLENEN MESAJLARIN YANINDA 'DÜZENLENDİ' İBARESİ YER ALACAK
Yapılan duyuruya göre kullanıcılar, gönderdikleri mesaja uzun basarak çıkacak olan 'düzenle' seçeneği ile gönderdikleri 15 dakika içerisinde değiştirebilecek; düzenlenen mesajların yanında 'düzenlendi' ibaresi yer alacak ancak mesajlaşılan kişiler düzenleme geçmişini görüntüleyemeyecek.

wp-1

Açıklamada, mesajlar ve yapılan düzenlemelerin daha önceden olduğu gibi uçtan uca şifrelemeyle korunacağı ve gelecek haftalarda herkesin kullanımına açılacağı belirtildi.

Xiaomi hangi cihazların güncelleme almayacağını açıkladı! İşte güncelleme alamayacak Xiaomi cihazlar Xiaomi hangi cihazların güncelleme almayacağını açıkladı! İşte güncelleme alamayacak Xiaomi cihazlar

Haber Merkezi