İş dünyasının önde gelen isimlerinden Vuslat Doğan Sabancı, sanatseverlerin uzun bir bekleyişin ardından merakla beklediği sergisini Tophane-i Amire'de ziyarete açtı. Serginin açılışı, Vuslat Doğan Sabancı'nın eşi Ali Sabancı ile birlikte gerçekleşti. Sergi açılışında, Vuslat Doğan Sabancı, Yunanistan'ın Leros Adası açıklarında geçirdiği deniz kazasının şokunu atlatarak ilk kez kameralar karşısına geçti. Bu an, sanatseverler ve iş dünyasından isimler için unutulmaz bir an oldu.

Vuslat Dogan Sabanci Kazadan Sonra Ilk Kez Goruldu 1

 Temmuz 2023'te Yunanistan'ın Leros Adası açıklarında tekne kazası geçiren Vuslat Doğan Sabancı, ağır yaralanmış ve uzun bir tedavi süreci geçirmişti. 

Vuslat Doğan Sabancı'nın deniz kazası sonrası toparlanma süreci ve sanatseverlerle buluşması, hem iş dünyasında hem de sanat camiasında büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.

Şebnem Bozoklu, Kızılcık Şerbeti'nde Şebnem Bozoklu, Kızılcık Şerbeti'nde

Vuslat Dogan Sabanci Kazadan Sonra Ilk Kez Goruldu

Vuslat Doğan Sabancı Kimdir?

İş dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Vuslat Doğan Sabancı, hem iş hem de sanat dünyasında önemli başarılar elde etmiştir. İnsan hakları, toplumsal cinsiyet eşitliği ve ifade özgürlüğü alanlarında yaptığı çalışmalarla tanınmaktadır.

Kaynak: Haber Merkezi