ATV'de yayınlanan ve başrollerinde Emre Bey, Buse Meral, Bülent Alkış'ın rol aldığı Vermem Seni Ellere dizisi 7. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Zeliş ve Mehmet'in hikayesine odaklanan dizi AKN Film yapımcılığında gerçekleştiriliyor. Ali Balcı'nın yönetmenliğini yaptığı Vermem Seni Ellere dizisinin 7. bölümünü izleyemeyenler ise 7. bölümü aratmaya başladı. Biz de haberimizde Vermem Seni Ellere 7. bölüm izleme linkini paylaştık. Vermem Seni Ellere 7. bölüm FULL izle! Vermem Seni Ellere 7. bölüm tek parça izle...

VERMEM SENİ ELLERE 7. BÖLÜM FULL İZLE

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 2. sezon 5. bölüm fragman yayınlandı mı? Kısmetse Olur 5. bölüm fragman izle! Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 2. sezon 5. bölüm fragman yayınlandı mı? Kısmetse Olur 5. bölüm fragman izle!

Vermem Seni Ellere 7. bölüm full izlemek için aşağıdaki videoya tıklayın.

VERMEM SENİ ELLERE 7. BÖLÜM ÖZETİ

Zeliş, Mehmet’le bir ihtimallerinin olduğunu düşündüğü anda hiç ummadığı bir yerden bir setle karşılaşmış, babasının Mehmet’i asla onaylamayacağını öğrenmiştir. Babası için tüm dünyayı karşısına almaktan çekinmeyen Zeliş, Mehmet’ten de vazgeçecektir.

detail-photo-fancybox-1

Mehmet’i kendinden uzaklaştırmak için, ondan vazgeçebilmek için türlü yola başvurur. Artık eski haline dönmeye kararlıdır. Mehmet’i hayatından çıkaracak, kendi yoluna bakacaktır. 
 

detail-photo-fancybox-2

Şakir, Zeliş’e resti çekse de için için ona çok üzülmektedir. Kızına, aslında onun iyiliğini düşündüğünü göstermek için bu zamana kadar hiç anlatmadığı gerçekleri anlatır.

detail-photo-fancybox-3

Şakir, Mehmet’i kızından uzaklaştırmak isterken onu Hande’ye yakınlaştırmak niyetindedir. Mehmet ise Zeliş’in ondan niye uzaklaştığını bulacaktır. Bunun için Kıvanç ve Uğur’la bir plan yapar. Ne olursa olsun Zeliş’in ona niye sırt çevirdiğini öğrenecek ve onu ikna edecektir. Ama kusursuz görünen planda Mehmet’in hesaba katmadığı bir şey vardır. Mehmet, Zeliş’i ondan ayıran sebebi yine de öğrenememiş ve ondan vazgeçmesi gerektiğini anlamıştır. Zeliş, yine de Mehmet’e “gitme” diyebilecek midir? Zeliş, “gitme” dese bile Mehmet, kalabilecek midir? Peki Zeliş, son anda öğrendiği gerçeklerden sonra şimdi ne yapacaktır?

Haber Merkezi