Kanal D'nin sevilen dizileri arasında yer alan Veda Mektubu, her bölümü ile izleyicilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Diziyi yakından takip edenler ise Veda Mektubu fragmanını araştırıyor. Peki Veda Mektubu 8. bölüm 3. fragmanı yayınlandı mı? Veda Mektubu fragman izle...

veda-6

VEDA MEKTUBU 8. BÖLÜM 3. FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? 29 Mayıs birincisi kim? Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? 29 Mayıs birincisi kim?

Veda Mektubu 8. bölüm 3. fragman yayınlandı.

VEDA MEKTUBU8. BÖLÜM 3. FRAGMAN İZLE

VEDA MEKTUBU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Veda Mektubu'nun 10 Nisan Pazartesi günü yayınlanan yedinci bölümünde Alanur, tüm dengeleri değiştiriyor!

Hatice’nin intiharı aileyi derinden sarsar. Herkes bu olay yüzünden gergindir ve hastanede sinirler gerilir. Tabii ki bu öfke Aslı va Alanur’a yönelir. Bu karmaşa içinde Seher’in tokadını öğrenen Alanur’u yatıştırmak Aslı için mümkün olmayacaktır. Bir tarafta Hatice’nin durumu, bir tarafta Alanur’un sınır tanımaz öfkesi Aslı ve Mehmet’i bir kere daha arada bırakacaktır.  

veda2-1

Mehmet bir uzlaşma ortamı yaratmak isterken savaşı harladığının henüz farkında değildir. Alanur’un eve baskını ise herkesi zor durumda bırakır. Tüm bu karmaşa içinde en güzel haber Mehmet’ten gelir. Aslı, Ziya’yla annesinin geçmişini Mehmet'in anlamasından çok korkmuştur. Mehmet’in sürprizi bütün sorunların ilacı gibidir.  Peki her şey Aslı’nın umduğu gibi mi gelişecektir? Yoksa Aslı tam nefes aldığını düşünürken hayat her şeyi yine alt üst mü edecektir?

Veda Mektubu yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

Haber Merkezi