a

Valilikten sosyal medya açıklaması

Ankara Valiliği, valiliğin sosyal medya ve resmi web adresine ilişkin açıklamalarda bulunarak, doğru bilgilenme adına belirtilen adreslerin dışındaki adreslerden yapılan açıklamalara itibar edilmemesi yönünde bilgilendirmede bulundu.
Ankara Valiliğinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Ankara Valiliğimizin resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları; ankara.gov.tr (kurumsal web adresi), @AnkaraValiligi (kurumsal twitter adresi), @TopacaErcan (Ankara Valisi Sayın Ercan Topaca’nın kişisel twitter adresi), www.facebook.com/AnkaraValiligi/ şeklindedir. Bu web sayfası ile sosyal medya hesapları dışında başka hesaplardan Ankara Valiliği ve Ankara Valisi adına yapılan duyuru, haber ve benzeri bildirimlere itibar edilmemesi, doğru bilgilenme adına yararlı olacaktır” denildi.

(İHA)

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Tüm Yorumlar (1)
 • Kemal beziroğlu
  6 sene önce
  0 0

  Yerel gazetelere terörü bitirecek bir önerim var.
  Vatandaşların ve yetkililerin bilmesi için yayınlamanızı talep ediyorum.
  Terörün ana kaynağı insanların kendilerini ifade edememesidir. Yaşadığı sorunları çevresinde gördüğü yanlışları dile getirmek isteyen söz hakkı bulamayan insanlar dışlanır ie kapanır şiddete yönelir.
  Örnek Profosör Ted kaczynsky
  Ülkemizde 81 ilde 1000 tane yerel gazete var. Devlet 1 yıllık fon ile bu gazetelerden günde 2 sayfa reklam vermiş gibi satın alır. Bölgede yaşayanlar düşünceleri okuyucu mektubu olarak bu 2 sayfada yer alır. Günde 10 bin yılda 3.5 milyon kişi fikirlerini ifade eder. Yetkililere ulaşır. İşadamları fikirleri değerlendirerek yatırıma çevirir. Bu yöntem askeri harcamalardan daha ucuzdur. Baskıcı sosyal ekonomik yapının yerini katılımcı sosyal ekonomik yapı alır. Ülkenin ekonomik durumu artar. Gazetelerin geliri artar basın özgürlüğü genişler. Vatandaşların güven duygusu artar. Terör azalır.
  İletişim enerjimerkezim.blogspot.com ve kemalbeziroglu.wordpress.com
  Kemal beziroğlu.

Sıradaki haber:

Dede Torun Evlerinde ilmi sohbetler devam ediyor

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.