Didim'de konser vermeye giden şarkıcı Demet Akalın tekne kazası geçirdi. Neye uğradığını şaşıran ünlü şarkıcı "Nasıl sağ çıktık algılayamıyorum" diyerek yaşadıklarını takipçileriyle paylaştı.

Şükrü Özyıldız ve Sibil Çetinkaya'dan aşk bombası ! Birlikte görüntülendiler! Şükrü Özyıldız ve Sibil Çetinkaya'dan aşk bombası ! Birlikte görüntülendiler!

''TEKNE SANİYELER İÇİNDE BATTI''

Instagram hesabından yazılı bir paylaşım yapan şarkıcı, "İyiyiz, çok büyük bir kaza atlattık tekneyle gelmek isterken. Alnım şiş" dedi. Daha sonra video yayınlayarak yaşadığı korku dolu anları anlatan Akalın, şu ifadeleri kullandı: "İyiyim merak etmeyin, bir tek yüzümde böyle bir şişlik var suratımda. Çok kötü bir tekne kazası yaptık. Tekne iskeleye girdi. Ben aslında gece böyle şeyleri kullanmam ama 20 dakikada gideriz diye... Tekne saniyeler içinde battı. O tekneden nasıl sağ çıktık algılayamıyorum yani. Verilmiş sadakamız varmış. Arabayla geldik konserimi yaptım insanlar beni beklemiş gitmemiş. Bir sitemim olacak. Ambulans çağırdık ama gelmedi baya. Kaç kere arandı hayal meyal hatırlıyorum. Bir arkadaşımızın parmaklar ezildi bir eczane yardım etti. Yalıkavak Marina'da iskeleye bir ışık koysaydınız keşke de insanlar böyle kaza yaparak travma yaşamasaydı. Teknelere servis yapan bir bot tesadüfen gelerek bizi kurtardı. O çocuklardan Allah razı olsun." sözlerini dile getirdi.

sarkici-demet-akalin-in-bindigi-tekne-iskeleye-16262379_9936_m

Haber Merkezi