Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük yankı uyandıran, Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş 53. bölümü ile sezon finali yaptı. Yeni dönemin başlamasının ardından dizinin yeni sezonu araştırılmaya başlandı. Kanal D'nin sevilen yapımları arasında yer alan Üç Kız Kardeş dizisinin yeni sezon yayın tarihi merak ediliyor. Arama motorlarında, "Üç Kız Kardeş ne zaman başlıyor? Üç Kız Kardeş 3. sezon ne zaman başıyor? Üç Kız Kardeş yeni sezon konusu ne" soruları aratılıyor. Peki, Üç Kız Kardeş ne zaman başlıyor? Üç Kız Kardeş 3. sezon ne zaman başıyor? Üç Kız Kardeş yeni sezon konusu ne? İşte tüm merak edilenler...

üç kız kardeş-3

NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Dizi, 2023 yılının Eylül ayında yeni sezonuyla ekranlara dönecek.

ÜÇ KIZ KARDEŞ DİZİSİ UYARLAMA MI?

Bambaşka Biri 4. bölüm canlı izle! Bambaşka Biri yeni bölüm canlı izle! Bambaşka Biri 4. bölüm canlı izle! Bambaşka Biri yeni bölüm canlı izle!

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu 'Üç Kız Kardeş’in senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor. Üç Kız Kardeş dizisi İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş romanından uyarlandı.

ÜÇ KIZ KARDEŞ DİZİSİ KONUSU

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan, Dönüş ve Derya'nın hikayesi anlatılıyor.  Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş... Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.