Üç Kız Kardeş, her hafta salı akşamları Kanal D'de izleyici karşısına çıkıyor. Her hafta heyecanlı bölümleri ile büyük ilgi gören dizinin izleme linki araştırlıyor. Türkan ve Somer'i neler bekliyor? Yeni bölümde neler olacak? Üç Kız Kardeş canlı izle! Üç Kız Kardeş 47. bölüm izle...

üç kız kardeş1

ÜÇ KIZ KARDEŞ CANLI İZLE

Üç Kız Kardeş canlı izlemek için tıklayınız.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 47. BÖLÜM İZLE

Üç Kız Kardeş 47. bölümü ile bu akşam Kanal D'de izleyici karşısına çıkacak.

üç kız kardeş3-2

Teşkilat canlı izle! Teşkilat 76. Bölüm izle! Teşkilat son bölüm izle! Teşkilat canlı izle! Teşkilat 76. Bölüm izle! Teşkilat son bölüm izle!

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş... Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.

Haber Merkezi