Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük yankı uyandıran, Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş bu akşam 48. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. İclal Aydın’ın romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi, her hafta yaşanan gelişmelerin ardından izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. Son bölüm bitmeden izleyiciler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Üç Kız Kardeş 48. bölüm fragman yayınlandı mı?  Üç Kız Kardeş 48. bölüm fragmanı izle! İşte tüm merak edilenler...

SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Üç Kız Kardeş 25 Nisan Salı akşamı yayınlanan 47. bölümde Türkan ve Somer, yanlış anlaşılmalar sonucunda birbirlerine çok öfkeli olsalar da Derya ve Mustafa nedeniyle tekrardan yan yana gelmek zorunda kalırlar.

Survivor canlı izle! Survivor 120. bölüm izle! Survivor yeni bölüm izle Survivor canlı izle! Survivor 120. bölüm izle! Survivor yeni bölüm izle

Somer’in Mine’ye gidişiyle, Mine’nin kalbinde yepyeni umut ışıkları doğar. Mine, bu sefer Somer’i kaybetmemek konusunda kesin kararlıdır ve sanki Türkan hayatlarına hiç girmemiş gibi adımlar atar. Somer, Türkan'ın ne yapmak istediğini çözemez ve bu defteri tamamen kapatır. Rüçhan, Somer'in üzüntülü görüntüsünün altında yatan nedenin Türkan olduğunu öğrenir. Somer ise bu defteri kapattığını ilan eder. 

Rüçhan, Özer'in Sevilay'ın yanında kaldığını öğrenince duygularına yenik düşer. Türkan ise Rüçhan'ın yine destekçisi olur. Türkan ve Somer, yanlış anlaşılmalar sonucunda birbirlerine çok öfkeli olsalar da Derya ve Mustafa nedeniyle tekrardan yan yana gelmek zorunda kalırlar. Aralarındaki hesaplaşmalar, çok sert yüzleşmelerin yaşanmasına sebep olur. Derya’nın gizli nikahı; üç kız kardeşi karşı karşıya getirir. Aralarındaki kopmaz denilen bağ günden güne gerilirken, kardeşlikleri de böylelikle sınanacaktır.

Türkan, Somer'in Mine'nin yanında olduğunu öğrenince fotoğraf makinesiyle birlikte karşılarına çıkar. Mine, Türkan'ı karşısında görünce Somer'le daha da yakınlaşır. Türkan, Mine ve Somer'in fotoğraflarını çekerek intikam almaya çalışır ve mahkemede hesaplaşacağını açık açık söyler. 

ÜÇ KIZ KARDEŞ 48. BÖLÜM FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Üç Kız Kardeş 48.bölüm fragmanı yayınlandı!

ÜÇ KIZ KARDEŞ 48. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Haber Merkezi