Feridun Sinirlioğlu'nun eşi Ayşe Sinirlioğlu kimdir? Feridun Sinirlioğlu'nun eşi Ayşe Sinirlioğlu kimdir?

Başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş ve sevgilisi Zeynep Mayruk gündem oldu. Yurttaşlar arama motorlarında, '' Tolga Sarıtaş'ın sevgilisi Zeynep Mayruk kimdirZeynep Mayruk kaç yaşında, nereli? Zeynep Mayruk ne mezunu? Zeynep Mayruk'un babası kimdir? Zeynep Mayruk'un burcu ne'' sorularını aratıyor. Peki, Tolga Sarıtaş'ın sevgilisi Zeynep Mayruk kimdir? Zeynep Mayruk kaç yaşında, nereli? Zeynep Mayruk ne mezunu? Zeynep Mayruk'un babası kimdir? Zeynep Mayruk'un burcu ne? İşte tüm merak edilenler...

Zeynep Mayruk Tolga Sarıtaş Evleniyır

ZEYNEP MAYRUK KİMDİR?

Zeynep Mayruk, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İlk moda dersini Chicago’ da Saint Charles Lisesi’nde, aldı. 2006 yılında Saint Charles Lisesi’nden mezun olduktan sonra Türkiye’ ye geri döndü ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünde eğitim hayatını sürdürerek 2012 yılında mezun oldu. 2012 yılından sonra Londra Central Saint Martins’ de 6 farklı sertifika programını bitirdi.

Zeynep Mayruk

2013 yılında Zeynep Mayruk markasını yarattı. Haute Couture tasarımlarını ve hazır giyim kıyafetlerinin üretimlerini sürdürüyor. İlk koleksiyonunu 2013 Alaçatı Millfest festivalinde sergiledi. Daha sonra 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarının sergilendiği Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul‘ da ilk stüdyo defilesini gerçekleştirdi.

Zeynep Mayruk Tolga Sarıtaş 1

ZEYNEP MAYRUK'UN BABASI KİMDİR?

Zeynep Mayruk'un babası Yıldırım Mayruk'tur. Yıldırım Mayruk 1940 yılında Bursa'da doğmuştur. Yıldırım Mayruk moda tasarımcısıdır.

Kaynak: Haber Merkezi