TOKİ TV Yozgat arsa sonuç sorgulama linki, bir süredir başvuru yapan adaylar tarafından heyecanla bekleniyordu. Yapılan açıklamalar ile birlikte Yozgat E- Devlet Yozgat TOKİ kura sonuçları isim listesi Sorusu araştırıldı. İşte İlk Evim Arsa projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan TOKİ TV Yozgat arsa sonuç sorgulama link ve isim listesi!

TOKİ TV ARSA SONUÇ SORGULAMA

Ali Çağatay kimdir? Ali Çağatay nereli? Ali Çağatay kaç yaşında? Ali Çağatay, hangi kanallarda çalıştı? Ali Çağatay kimdir? Ali Çağatay nereli? Ali Çağatay kaç yaşında? Ali Çağatay, hangi kanallarda çalıştı?

Yozgat TOKİ kura sonuçları isim listesi için tıklayınız. Böylece Yozgat TOKİ kura sonuçları isim listesi ile birlikte başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

TOKİ KURA ÇEKİMİ NASIL YAPILACAK?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından da kura çekimine dair bilgiler verildi. Açıklamada, kura çekiminin yarın başladığına dikkat çekilerek ilk kuraların Şırnak ve Ardahan'da gerçekleştirileceği bilgisi paylaşıldı. Bakanlık açıklamasında kuraların, noter huzurunda çekileceğinin ve canlı yayınlanacağının altı çizildi.

Haber Merkezi