TOKİ TV Tokat arsa sonuç sorgulama linki, bir süredir başvuru yapan adaylar tarafından heyecanla bekleniyordu. Yapılan açıklamalar ile birlikte Tokat E- Devlet Tokat TOKİ kura sonuçları isim listesi Sorusu araştırıldı. İşte İlk Evim Arsa projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan TOKİ TV Tokat arsa sonuç sorgulama link ve isim listesi!

TOKİ TV ARSA SONUÇ SORGULAMA

MEB'de Görevde Yükselme Sınavı için yazılı sınav, internet başvuru ve onay süreci başladı MEB'de Görevde Yükselme Sınavı için yazılı sınav, internet başvuru ve onay süreci başladı

Tokat TOKİ kura sonuçları isim listesi için tıklayınız. Böylece Tokat TOKİ kura sonuçları isim listesi ile birlikte başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

TOKİ KURA ÇEKİMİ NASIL YAPILACAK?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından da kura çekimine dair bilgiler verildi. Açıklamada, kura çekiminin yarın başladığına dikkat çekilerek ilk kuraların Şırnak ve Ardahan'da gerçekleştirileceği bilgisi paylaşıldı. Bakanlık açıklamasında kuraların, noter huzurunda çekileceğinin ve canlı yayınlanacağının altı çizildi.

Haber Merkezi