TOKİ TV Muğla arsa sonuç sorgulama linki, bir süredir başvuru yapan adaylar tarafından heyecanla bekleniyordu. Yapılan açıklamalar ile birlikte Muğla E- Devlet Muğla TOKİ kura sonuçları isim listesi Sorusu araştırıldı. İşte İlk Evim Arsa projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan TOKİ TV Muğla arsa sonuç sorgulama link ve isim listesi!

Eski Bakan Mehmet Şimşek yeni kabinede yer alacak mı? Mehmet Şimşek kimdir? Mehmet Şimşek ne mezunu? Eski Bakan Mehmet Şimşek yeni kabinede yer alacak mı? Mehmet Şimşek kimdir? Mehmet Şimşek ne mezunu?

TOKİ TV ARSA SONUÇ SORGULAMA

Muğla TOKİ kura sonuçları isim listesi için tıklayınız. Böylece Muğla TOKİ kura sonuçları isim listesi ile birlikte başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

TOKİ KURA ÇEKİMİ NASIL YAPILACAK?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından da kura çekimine dair bilgiler verildi. Açıklamada, kura çekiminin yarın başladığına dikkat çekilerek ilk kuraların Şırnak ve Ardahan'da gerçekleştirileceği bilgisi paylaşıldı. Bakanlık açıklamasında kuraların, noter huzurunda çekileceğinin ve canlı yayınlanacağının altı çizildi.
Haber Merkezi