TOKİ TV Bingöl arsa sonuç sorgulama linki, bir süredir başvuru yapan adaylar tarafından heyecanla bekleniyordu. Yapılan açıklamalar ile birlikte Bingöl E- Devlet Bingöl TOKİ kura sonuçları isim listesi Sorusu araştırıldı. İşte İlk Evim Arsa projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan TOKİ TV Bingöl arsa sonuç sorgulama link ve isim listesi!

TOKİ TV BİLECİK ARSA SONUÇ SORGULAMA

Bingöl TOKİ kura sonuçları isim listesi için linke tıklayınız. Böylece Bingöl TOKİ kura sonuçları isim listesi ile birlikte başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. https://www.turkiye.gov.tr/toki-kura-sonucu-sorgulama

TOKİ KURA ÇEKİMİ NASIL YAPILACAK?

Kerem Kınık'tan şok açıklama: "Bana sorsalardı AHBAP'a göndermeyin derdim” Kerem Kınık'tan şok açıklama: "Bana sorsalardı AHBAP'a göndermeyin derdim”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından da kura çekimine dair bilgiler verildi. Açıklamada, kura çekiminin yarın başladığına dikkat çekilerek ilk kuraların Şırnak ve Ardahan'da gerçekleştirileceği bilgisi paylaşıldı. Bakanlık açıklamasında kuraların, noter huzurunda çekileceğinin ve canlı yayınlanacağının altı çizildi.

Haber Merkezi