TOKİ TV Bilecik arsa sonuç sorgulama linki, bir süredir başvuru yapan adaylar tarafından heyecanla bekleniyordu. Yapılan açıklamalar ile birlikte Bilecik E- Devlet Bilecik TOKİ kura sonuçları isim listesi Sorusu araştırıldı. İşte İlk Evim Arsa projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan TOKİ TV Bilecik arsa sonuç sorgulama link ve isim listesi!

TOKİ TV BİLECİK ARSA SONUÇ SORGULAMA

Bilecik TOKİ kura sonuçları isim listesi için linke tıklayınız. Böylece Bilecik TOKİ kura sonuçları isim listesi ile birlikte başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Milli Savunma Bakanlığı personel alımı yapacak! Başvurular ne zaman başlıyor? Milli Savunma Bakanlığı personel alımı yapacak! Başvurular ne zaman başlıyor?

TOKİ KURA ÇEKİMİ NASIL YAPILACAK?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından da kura çekimine dair bilgiler verildi. Açıklamada, kura çekiminin yarın başladığına dikkat çekilerek ilk kuraların Şırnak ve Ardahan'da gerçekleştirileceği bilgisi paylaşıldı. Bakanlık açıklamasında kuraların, noter huzurunda çekileceğinin ve canlı yayınlanacağının altı çizildi.

Haber Merkezi