Tarım Kredi Market'in sunduğu fırsatlardan ve Ramazan ayına özel fiyatlardan yararlanmak isteyenler, indirimli ürünleri merak ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kar amaçlı kurulmadığını söyleyerek indirim talimatı verdiği Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, 21-29 mart tarihlerine özel yeni indirimli ürünler listesini sosyal medya hesabından duyurdu. Öte yandan Et ve Süt Kurumu (ESK) son iki ayda yüzde 50'den fazla artan et fiyatları için harekete geçti. İmzalanan protokol sonrasında Tarım Kredi Marketlerinde kıymanın kilogramı 140 lira, kuşbaşının kilogramı da 150 liradan market raflarında satılacak. İşte Tarım Kredi Kooperatif Market mart ayı güncel indirimli ürünler listesi.

21-29 MART İNDİRİMLİ ÜRÜNLER LİSTESİ

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri'nde Ramazan ayına özel güncel indirimli ürünler listesi yayınlandı. 21-29 mart tarihleri arasında temel ihtiyaç ürünlerinde birçok yeni indirimler yer alıyor.

İşte güncel indirimli ürünler listesi;

Et ve Süt Kurumu (ESK) son iki ayda yüzde 50'den fazla artan et fiyatları için harekete geçti. 

Fiyatlarda spekülasyona engel olmak için ESK ile Tarım Kredi Market zincirleri arasında bir protokol imzalandı. 

Konuyla ilgili ESK Genel Müdürü Mustafa Kayhan bir açıklama yaptı. Kayhan, "Protokol kapsamında bugünden başlayarak verdiğimiz ürünlerin miktarını aylık minimum 600 tona çıkararak ambalajlı 1'er kilogramlık kıyma ve kuşbaşı vereceğiz." dedi. 

Kayhan'ın açıklamasına göre kıymanın kilogramı 140 lira, kuşbaşının kilogramı da 150 liradan market raflarında satılacak.

İşsizlik maaşı ne kadar? İşsizlik maaşı kaç ay alınabiliyor? En düşük ve en yüksek işsizlik  maaşları... İşsizlik maaşı ne kadar? İşsizlik maaşı kaç ay alınabiliyor? En düşük ve en yüksek işsizlik maaşları...

MARKETLERDEN FİYAT TAAHHÜDÜ

İstanbul'da faaliyet gösteren ve kasap reyonu olan market zincirlerine aylık minimum 2 bin 400 ton karkas et vereceklerini söyleyen Kayhan, "Onlar da ramazan boyunca tüketicilerimize kıymayı 190 liradan, kuşbaşı eti de 210 liradan satacaklarını taahhüt ettiler. Bu program da bugünden itibaren başlıyor."

tarim-kredi-market-indirim2

tarim-kredi-market-indirim3

tarim-kredi-market-indirim5

tarim-kredi-market indirim

tarim-kredi-market-indirim-6