Travis Kelce kimdir? Travis Kelce kaç yaşında, nereli? Travis Kelce sevgilisi kim? Travis Kelce kimdir? Travis Kelce kaç yaşında, nereli? Travis Kelce sevgilisi kim?

Tan Sağtürk, internette en çok araştırılan isimler arasında yer alıyor. Arama motorlarında, "Tan Sağtürk kimdir? Tan Sağtürk nereli, kaç yaşında? Tan Sağtürk ne mezunu? Tan Sağtürk evli mi" soruları aratılıyor. Peki, Tan Sağtürk kimdir? Tan Sağtürk nereli, kaç yaşında? Tan Sağtürk ne mezunu? Tan Sağtürk evli mi? İşte tüm merak edilenler...

4-162

TAN SAĞTÜRK KİMDİR?

Tan Sağtürk,14 Temmuz 1969, İzmir, Türk balet ve dizi oyuncusu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bale Bölümü mezunudur. Fransız Genç Balesi Le Jeune Ballet De France, Fransız Devlet Balesi Ballet National De France Baş dansçısı, İstanbul Devlet Opera ve Balesi baş dansçılığı, Diyarbakır, Mardin, Gaziantep, Kayseri, İstanbul, Ankara, İzmir, Kıbrıs Bale ve Dans okulları kurucusudur. Tan Sağtürk Bale ve Dans Eğitim Merkezi'ni açarak baleyi geniş kitlelere sevdirdi. Fransız Devlet Balesine yapılmış Soude-ve Je ne Regrette Rien (Edit Piaf) adlı yapıtı bulunmaktadır.
Antalya ve İzmir Devlet Opara ve Balesinde koreografisini yaptığı "Kalp Sesi Projesi" adlı yapıtı sahnelendirdi. Fox TV'de Bez Bebek adlı dizide Hakan karakterini canlandırdı ve TV reklamlarında rol almıştır. Aynı zamanda Göztepe taraftarıdır.
3-164
Yer aldığı yarışmalar
Türkiye'nin Yıldızları
Biri Bizi Gözetliyor
Benimle Dans Eder misin
Yok Böyle Dans
Oynadığı diziler[değiştir | kaynağı değiştir]
Alemin Kıralı (Kendisini)
Şöhret Okulu

Bez Bebek (Hakan)
Selena (Konuk Sanatçı)
Dolunay (Ahmet)
İkinci Bahar (Timothy Perkins)
Doktorlar-2013 (Levent Atahanlı)
Avrupa yakasi (Konuk Oyuncu)

Haber Merkezi